1500 TL monitör önerisi

Bütçe
1500 TL
@anifraxe şu an Online dersde olduğum için fazla ilgilenemiyorum isterseniz akşam detaylı araştırıyım.
Çok iyi olur. O zaman akşamı bekliyorum ben de. Bazı kaynaklarda okuduğum kadarıyla G-Sync açılamıyor diye yazmışlar hep. DP olayından falan bahseden olmamış, ben de pek anlamıyorum zaten DP olaylarını. Sizi bekliyorum o zaman. Sizden alacağım bilgiye göre hareket ederim.

Düzeltme:
İyice bir araştırma yaptım ben de. Yabancı forumlardan da birkaç yazı okudum. Hiçbir şekilde G-Sync aktif edilemediği yazılmış hep. DP ile de G-Sync açılamıyormuş. O yüzden Dell S2422HG modelinden vazgeçtim. Almışken hem FreeSync hem de G-Sync açılabilen bir monitörden yana kullanmak istiyorum tercihimi. Rampage RM-236 Ripper markasına/modeline güvenemiyorum. Keşke kaliteli bir marka olsa da gözüm kapalı sipariş verebilsem :D Hem 165 Hz hem de IPS panel olması çekiyor beni bir tık. Gerçi benim Panel konusunda bir şartım yok. İlla VA Panel olacak veya IPS Panel olacak gibi bir şart koymuyorum.

Son düzenleme:
@anifraxe Samsung olana baktım, incelemesini yapan düzgün bir kaynak bulamadım ama kullanan arkadaşlar memnun olduklarını söylemişler. Bütçeyi biraz artırabilirseniz IPS panel monitör var ve G-Sync uyumlu, tıpa tıp benzerini kullanıyorum ışık sızması, ghosting vs gibi problemler de yok aşağıdaki modeli de düşünebilirsiniz.

@anifraxe Samsung olana baktım, incelemesini yapan düzgün bir kaynak bulamadım ama kullanan arkadaşlar memnun olduklarını söylemişler. Bütçeyi biraz artırabilirseniz IPS panel monitör var ve G-Sync uyumlu, tıpa tıp benzerini kullanıyorum ışık sızması, ghosting vs gibi problemler de yok aşağıdaki modeli de düşünebilirsiniz.

''Bütçeyi biraz arttırabilirseniz'' dediğiniz monitör attığınız linkte ki monitör mü?

Evet 100TL daha fazla Samsung olandan.
G-Sync uyumlu değil mi yanlış anlamadım? Eğer öneriyorsanız sipariş vereceğim bu monitörü. Fiyatı iyi mi sizce? Yoksa indirim beklenir mi? Gerçi şu aralar herhangi bir ürün için indirim beklemek pek mantıklı değil ama sorayım dedim piyasadan haberdarsınızdır diye.

Şu an indirimde zaten, monitörde G-Sync yok FreeSync var ama G-Sync'de kullanılabiliyor. Bende çok benzer bir modeli var bir altı, özelllikleri biribir aynı, istedeğiniz bir test vs. varsa resim atabilirim.
Anlıyorum. Çok teşekkür ediyorum ilginiz için tekrardan. Tercihimi MSI Optix G242'den yana kullanacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı