1500 TL monitör önerisi

Bütçe
1700
Merhaba bu monitörü biraz önce sipariş ettim. Yorumları okudum gayet olumlu ayrıca dahili hoparlör olması kavisli olması ayrı güzel tavsiye ederim.
Satıcı Güvenilir 👍.

Merhaba bu monitörü biraz önce sipariş ettim. Yorumları okudum gayet olumlu ayrıca dahili hoparlör olması kavisli olması ayrı güzel tavsiye ederim.
Satıcı Güvenilir 👍.

VA panel olmasını göz önünde bulundurdunuz mu?
Hz değerindense ips panel olmasına daha çok önem vermeni öneririm.

Özellikle CS gibi oyunlar oynayacaksanız X24ih, 24GN650-B ve XG2405-2 modellerine bakın. Bunlar 1 ms(GTG)' dir yani gecikme zamanı düşük olacaktır. Ghosting olmayacaktır. Gelelim hikâyeli oyunlar oynuyorsunuz, film izliyorsunuz en az %99 sRGB karşılayan bir monitör alın.(Yukarıdaki monitörler de %99 sRGB ama siyah tek düzelikleri kötü ve X24ih' de IPS glow var mesela.) Yukarıda dediklerim de destekliyor ama daha iyi siyahlara ve renklere sahip monitörler alınabilir. S2422HG' ye bakılabilir. VA panellerin avantajı kontrastıdır ve siyahlarıdır. Özellikle gece kullanıyorsanız fark edersiniz IPS' teki renkler griye kaçıyor. Son olarak 144+> olmayan bir monitör önereceğim. Philips 275E1S/00 144 Hz' e ihtiyacınız yoksa kesinlikle alınır. %93 NTSC gibi çok geniş bi' renk gamutuna sahip. Ayrıca siyahları da fena değil IPS panele göre.

Satıcı güvenilir 👍.

Aynısı bende var düz olan model.

Yeni konular

Geri
Yukarı