1500 TL Notebook Tavsiyesi

cLerksoN

Hectopat
Daha fazla  
1500 TL civarında bir bütçeye sahibim. Online oyunları rahatça kaldırabilecek bir notebook arıyorum. Örneğin; League Off Legends gibi günümüzün en fazla sistem gereksinimi gerektiren online oyununu zorlanmadan oynamak istiyorum. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekürler. Bu arada arkadaşımın önerdiği şu notebooku da değerlendirmenizi rica ediyorum.

Dell Inspiron 7537 S21F65C Laptop Multimedia Serisi dizüstü Bilgisayar Modeli Pcdepo.com ' da - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar , hp bilgisayar

Yaklaşık 1 aylık uğraşımın sonucunda bugün Dell 7537 cihazımın para iadesini almak için Koç Sistem'e gittim. Gitmeden önce aradığımda cihaz burada gelin alın dediler. Ancak oraya gittiğimde cihazın orada olmadığını en erken 3-4 saat içinde getirtebileceklerini söylediler. Ki ben avrupa yakasında yaşıyorum. Yarın birdaha Küçükyalı'ya kadar Koç Sistem'den cihazımı almak için gideceğim. İşin asıl komik kısmı şudur ki, ben orada olduğum sırada abime telefon ile birdaha Koç Sistem'i aramasını, aynı kişiyle konuşmasını ve cihazı alamadığımızı söylemesini istedim. Ve garip bir şekilde telefonda hala cihazın orda olduğu söylenmiş. Yani anlayacağınız gibi Call Center ve teknik servis kısmının birbiriyle alakası bile yok ve biz garanti için böyle bir yere cihazımızı bırakıyoruz. Sakın böyle bir hataya düşmeyin. Almayın.

Dell almanı tavsiye etmem. Zira o laptobun sahipleri tavsiye etmiyor. Ürün iyi olsa da servis durumu rezalet. Kaybolan ürünler bile var. Konunun diğer sayfalarına da bakın.

1900 TL'ye Notebook Tavsiyesi | Technopat Sosyal

Bu ürünü tavsiye ederim :

Asus X550LN XO007D Notebook en ucuz asus dizüstü bilgisayar modelleri pcdepo.com da - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar , hp bilgisayar
Servis durumu rezalet derken ? Kaybolma durumu ve servis hakkında örnek verebilir misin ?

Konunun 3. sayfasında var. Servis durumuyla ilgili arkadaşımız bu konuya da cevap yazdı şimdi. Dell sahibi başka arkadaşlardan da duymuştum servis konusundaki sıkıntıyı.

1800 Tl bütçenizi zorlamayaksa tabi ki 7537 sizin için uygun olacaktır.

İşin aslı bahsettim özelliklerde bir bilgisayar bulabilirsem 1500 lira civarında gerek duymam fakat o fiyata bulamazsın derseniz biraz daha zorlayabilirim.

Dell almanı tavsiye etmem. Zira o laptobun sahipleri tavsiye etmiyor. Ürün iyi olsa da servis durumu rezalet. Kaybolan ürünler bile var. Konunun diğer sayfalarına da bakın.

1900 TL'ye Notebook Tavsiyesi | Technopat Sosyal

Bu ürünü tavsiye ederim :

Asus X550LN XO007D Notebook en ucuz asus dizüstü bilgisayar modelleri pcdepo.com da - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar , hp bilgisayar

Farklı konuları incelediğimde genellikle asus markasını önerdiğinizi farkettim. Eğer tavsiye ettiğiniz notebooktan fitay olarak biraz daha aşşağıda bir tavsiyede bulunursanız çok makbule geçer.

Anladım. Tekrardan teşekkür ederim. Konudan farklı olarak, notebook markası olarak tavsiye edecekleriniz nelerdir?

Uzak durmanız gerekenleri sayayım : Casper, Acer, Packard Bell

Asus ve Lenovo düşünebilirsin. Bu bütçede olmasak MSI laptoplar vardı güzel.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı