1500 TL Oyun İçin Kasa

xBondx

Hectopat
Merhabalar ben oyun için 1500 TL sınırını geçmiycek bir kasa toplatıcam monitör hariç.

Öncelikle Amd mi toplatsam İntel mi ? diye düşünüyorum. İntel toplatacak olursam gtx ekran kartlarından kullanacağım,
AMD toplatıcak olursam HD ekran kartlarından kullanacağım.

Ben günde 6-7 saat oyun oynuyorum sizce en iyi performansı vere bilecek işlemciler ekran kartları nelerdir ? Bir de ben performans bilgisayarı istiyorum yani Crysis da bile 40-60 FPS arası alacağım bi kasa toplatmak istiyorum.

Saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bütçe için AMD sistem toplanmalı. Ayrıca Intel alırsanız Nvidia, AMD alırsanız Ati kullanmanız gerek gibi bir durum yok. Ekran kartları her iki sistemle de uyumludur. Arkadaşlar bilgisayar konusunda size yardımcı olacaklardır birazdan.

AMD işlemciye HD, İntel işlemciye GT mantığını kim kurdurduysa dinleme onu. :D

DVD sürücüsünü ileride alabilirsin bütçeyi kasmayalım 50₺

Toplam (KDV Dahil):​
2.088,15 TL
*1.566,11 TL

Sağol Amd sistemde FX-8 8150 toplalamayı düşünüyorum. i5'le arasında pek fark yok diyolar ama bilemiyorum.

Oyun sistemi istiyorsanız işlemciden önce ekran kartına öncelik vermeniz gerek. 200 TL yaklaşık fark var arada. Oyunlarda etkisini hemen hemen hiç göremeyeceğiniz bir 200 TL'lik fark.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı