1500 TL oyuncu koltuğu önerisi

Sizce deri mi kumaş mı?
Ben kumaş kullanıyorum yazın terletmesin diye. Zaten özellikle kumaş koltuk arıyordum ve hawk hoşuma gitmişti. Bu arada üstte yazdığım gibi indirim Black Friday zamanıydı şu anda 2bin TL olması lazım benim için sıkıntı yok derseniz alabilirsiniz.

Merhaba hocam. XDrive 15'li Oyuncu Koltuğu öneririm. Temmuz ayından beri kullanıyorum hiç bir sıkıntı çıkmadı, konfor dostu ve çok rahat.
dostum vaktin olursa cevaplar mısın ben de almayı planlıyodum da,arkaya nereye kadar yaslanıyo,kollukları hareket ediyo mu,yükseklik ayarlamaları iyi mi,rahat mı en önemlisi ?

dostum vaktin olursa cevaplar mısın ben de almayı planlıyodum da,arkaya nereye kadar yaslanıyo,kollukları hareket ediyo mu,yükseklik ayarlamaları iyi mi,rahat mı en önemlisi ?
Kusura bakmayın, biraz geç cevap verdim. 180 derece arkaya yaslanıyor, kolluklar yukarı aşağı ve sağ sola hareket ediyor yükseklik ayarlamaları gayet iyi. Konfor olarak yastıkları ve oturma kısmı gayet rahat. Bilgisayar başında saatlerce vakit geçiren biriyim ve bel ağrısı, boyun ağrısı vb. gibi ağrılarla hiç karşılaşmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı