1500 TL Oyuncu Kulaklığı Önerisi

NeocruZZ

Hectopat
Daha fazla  
1500 TL bütçem var ve en geç 17 Mayıs'ta kulaklık almayı düşünüyorum. Sizce 1500 TL civarlarında alınabilecek en iyi kulaklık hangisidir? Biraz yardımcı olursanız sevinirim. Yaklaşık 10 gündür kulaklık bakıyorum, bir türlü karar verebilmiş değilim.

HyperX Cloud Alpha S, HyperX Cloud 2 Wireless ve Logitech Pro X Bunlar Nasıldır?

Onlar da güzel ürünler, ben kulaklık konusunda Logitech'i HyperX'e tercih ederdim şahsen. Ayrıca Corsair'den de bakabilirsiniz kulaklık konusunda çok başarılı.

Onlar da güzel ürünler, ben kulaklık konusunda Logitech'i HyperX'e tercih ederdim şahsen. Ayrıca Corsair'den de bakabilirsiniz kulaklık konusunda çok başarılı.
Cidden bilmiyorum çok kararsızım ve bir an önce karar vermem gerekiyor çünkü kulaklığım kırık ve yeni kulaklığa ihtiyacım var.

G PRO X bazılarını rahatsız ederken bazılarına tam olmuş. O yüzden kesin bir şey diyemiyorum. G HUB da vesaire ayarlar kaydedilmiyormuş. O yüzden ben önermedim. Bu bütçede kablolu alınacaksa GSP 300'den iyisi zor bulunur Cloud Alpha'yı da o yüzden eledim. Cloud Flight varken Cloud 2 Wireless alınmaz bence. Bütçe artarsa buna da bakabilirsiniz.

G PRO X bazılarını rahatsız ederken bazılarına tam olmuş. O yüzden kesin bir şey diyemiyorum. G HUB da vesaire ayarlar kaydedilmiyormuş. O yüzden ben önermedim. Bu bütçede kablolu alınacaksa GSP 300'den iyisi zor bulunur Cloud Alpha'yı da o yüzden eledim. Cloud Flight varken Cloud 2 Wireless alınmaz bence. Bütçe artarsa buna da bakabilirsiniz.

G733'e göre iyi midir bu? Çünkü fiyatı artırıp bunu da düşünebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı