1500 TL piyano önerisi

KaLi Sontal

Decapat
Yer
Ichiraku'da ramen yiyor.
Daha fazla  
Selamlar herkese dostlar. 61 tuşlu bir org istiyorum. Bütçem fazla yok. Max 1500 TL. Casio markası muazzzam geliyor. Casio ct X-700 ya da ct 3500 almayı düşünüyorum. Kullanan varsa yorumlarını söylerse çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.
bir de kulaklıkla çalınabileni var mı? varsa önerin plz

Bence ikisini de alabilirsiniz ama ideal olan bence CT-X700dür. Tuşesi ve hassasiyeti öbürüne göre daha güzel ancak fiyatı daha pahalı. Ayrıca ct 3500'de gayet iyi bir model. İlgin için teşekkkkür ederim. Hürmetler. Saygılar, sevgiler ve salamlar.
Bu arada eğer klavye alırsan (CT-X700 gibi modeller) hepsine kulaklık takılabiliyor.

Son düzenleme:
Bence ikisini de alabilirsiniz ama ideal olan bence CT-X700dür. Tuşesi ve hassasiyeti öbürüne göre daha güzel ancak fiyatı daha pahalı. Ayrıca ct 3500'de gayet iyi bir model. İlgin için teşekkkkür ederim. Hürmetler. Saygılar, sevgiler ve salamlar.
Bu arada eğer klavye alırsan (CT-X700 gibi modeller) hepsine kulaklık takılabiliyor.

Teşekkürler efendim büyük ihtimalle onları alacağım öneriniz hayatımı kurtardı çok sağ olun hürmetler size de zanım keneklerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı