1500 TL sistem toplama

Bütçe
1500 tl
Tamam hocam CS:GO ve GTA 5 kaç FPS alırım bu sistemle?
Bu arada doğum günümmm🎊

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tamam hocam CS:GO ve GTA 5 kaç FPS alırım bu sistemle?
Bu arada doğum günümmm🎊

Doğum gününüz kutlu olsun.

Kasayı çıkartıp ekran kartını yükseltmekte fayda var bence. Üstteki ilan ne kadar doğrudur ısınırmı bilmem ama daha iyi.

Kasayı çıkartıp ekran kartını yükseltmekte fayda var bence. Üstteki ilan ne kadar doğrudur ısınırmı bilmem ama daha iyi.

Hocam pasif soğutma olduğu için fazlasıyla ısınacağını düşünüyorum. Ama DDR3'ten anlayan arkadaşları etiketlerseniz sevinirim ben DDR4'ten daha fazla anlıyorum bu sistemi 12 dakikada Google'daki araştırmalarla topladım.

Hocam pasif soğutma olduğu için fazlasıyla ısınacağını düşünüyorum. Ama DDR3'ten anlayan arkadaşları etiketlerseniz sevinirim ben DDR4'ten daha fazla anlıyorum bu sistemi 12 dakikada Google'daki araştırmalarla topladım.

Sistem bizim önerilerimize göre gayet iyi ama GTX 550 Ti GT1030'dan düşük diye biliyorum (tam emin değilim). Kasayı çıkartırsak dediğimde şu, arkadaşın kullandığı sistemdeki kasayı kullanabilir böylelikle diğer parçalara yatırım yapar.

Geri
Yukarı