1500 TL sıvı soğutucu önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam o zaman benim işimi tam anlamıyla görecek ne almalıyım
Dostum arkadaşlara katılıyorum. O işlemci için sıvı soğutma gerçekten gereksiz. Normal bir soğutucu alabilirsin. Stok soğutucu bile iş görür. Termal macun uzun süre yenilenmediyse değişmesi fark yaratacaktır. Ancak sıfır en iyi macunla en kötü macun arasındaki fark seni rahatsız etmez. Bu işlere çok hard OC yapan insanlar girer. Senin işini sıradan bir macun ve stok soğutucu çözecektir.

Dostum arkadaşlara katılıyorum. O işlemci için sıvı soğutma gerçekten gereksiz. Normal bir soğutucu alabilirsin. Stok soğutucu bile iş görür. Termal macun uzun süre yenilenmediyse değişmesi fark yaratacaktır. Ancak sıfır en iyi macunla en kötü macun arasındaki fark seni rahatsız etmez. Bu işlere çok hard OC yapan insanlar girer. Senin işini sıradan bir macun ve stok soğutucu çözecektir.
Zaten şuan stok soğutucu kullanıyorum . Pek bilgimde yokmuş demekki öğrenmiş oldum arkadaşlar sayesinde. Teşekkürler

O işlemcinin çaresine bi tane 500TL'ye Arctic Freezer bakar. Gerek yok sıvıya. İlla isterseniz RGB'siz Arctic Liquid, RGB isterseniz CM 240mm alın ucuz iş yapar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı