1500 TL telefon tavsiyesi

Bütçe
1500

GevaudaN26

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600x / Asrock Phantom Gaming Rx 6600xt / Colorful Cvn B550m Gaming Frozen / T-Force Delta Rgb White 2x8 CL18 3600 Mhz / Kingston A2000 500 Gb Nvmw M2 Ssd / Seagate Barracuda 2 Tb 7200 Rpm 256 Cache HDD / Performax Helix Beyaz Dış Kasa / Xigmatek X-power 650 Watt 80+ Psu / Arctic Freezer 34 Espor Duo Kule Tipi Soğutucu / Beyaz Sleeved Kablo Set
Meslek
Özel Güvenlik Görevlisi
Bir akrabam için araştırıyorum. 1500 TL'ye ikinci el alınabilir bir model var mı? Sıfır yoktur diye düşünüyorum varsa ve yardımcı olursanız sevinirim.

Bir akrabam için araştırıyorum. 1500 TL'ye ikinci el alınabilir bir model var mı? Sıfır yoktur diye düşünüyorum varsa ve yardımcı olursanız sevinirim.
Sıfır düzgün model yok maalesef. İkinci el olarak TCL 10L ya da Samsung A serisi telefonlara bakabilirsiniz.

Sıfır olarak alınabilecek tek telefon.

Bütçe arttırabilirse şunu öneririm.

İkinci el olarak ikinci el Samsung Galaxy'a serisi ya da P Smart 2019 gibi telefonlar bakılabilir. Konumunuz neresi biraz bakayım güzel telefon var ise öneririm.

Sıfır cihazlar var ancak iyi midir bilemiyorum. 2. el iPhone 6S veya 6S Plus belki olabilir ama pil sizin için sorun teşkil eder mi bilemem. İyice araştırısanız Galaxy S8 bulabilirsiniz diye düşünüyorum. Bulunduğum konumda sizin bütçenizde veya 100-200 üstüne iyi kondisyonda S8 baya vardı son zamanlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı