1500 TL Telefon Tavsiyesi

Mert_53

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Birinci Sınıf Sanayi Dalgıcı
Arkadaşlar 1500 TL'ye kadar, biraz daha geçebilir. Samsung dışında tavsiyelerinizi bekliyorum ya da şu 3 telefondan hangisi alınabilir ?

Xperia XA1
Huawei P9 Lite 2017
Xperia X (Taksit seçeneği olsa tek alacağım telefon budur ama turkcell gibi yerlerde sanırım yok artık.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 1500 TL'ye kadar, biraz daha geçebilir. Samsung dışında tavsiyelerinizi bekliyorum ya da şu 3 telefondan hangisi alınabilir ?

Xperia XA1
Huawei P9 Lite 2017
Xperia X (Taksit seçeneği olsa tek alacağım telefon budur ama turkcell gibi yerlerde sanırım yok artık.)
Fiyatınızın biraz aşağısına ineceğim ama gerçektende f/p ürünüdür. Hem paranız cebinizde kalır hemde bir iphone kadar sağlam olmasada güçlü bir telefona sahip olursunuz. Benim tavsiyem:

General GM 5+ (plus)

İlk öncelikle 5s bulabilirsen alabilirsin tercihine bağlı.
Xperialar batarya açısından çok iyi seridir kamerası falanda iyidir.
(Edit) Üstte bir kişi yazmış GM 5+ da olabilir ama ön ekran dayanıksız göz önünde bulundur.
Huawei P9 Lite iyi bir seçim olabilir

İlk öncelikle 5s bulabilirsen alabilirsin tercihine bağlı.
Xperialar batarya açısından çok iyi seridir kamerası falanda iyidir.
(Edit) Üstte bir kişi yazmış GM 5+ da olabilir ama ön ekran dayanıksız göz önünde bulundur.
Huawei P9 Lite iyi bir seçim olabilir
Önerdiğiniz 5s'in güncelleme alması artık imkansız. Lakin GM 5+ (plus) Android 10.0.0'a kadar destek alacak. Ön kamera açısından dayanıksız demişsiniz. Şahsen kendim kullanmaktayım. Tabii ki malzeme olarak biraz ucuza kaçmışlar ama şu an ortada 6s ile eşit seviyede bir telefondan söz ediyoruz. Tamam bir iphone kadar seri çalışamaz ama 1000TL'ye iphone 6s ile yarışan bir telefon alıp ön kamerası dayanıksız demek küstahlık olur bence!

İlk öncelikle telefonu siz yapmışsınız gibi savunmayın.
Doğruyu konuşun iyi yanı Android 10a kadar destek alması.
Peki ben ön kamera dayanıksız diye bir şey dediğimi veya yazdığımı göremiyorum.
Bahsettiğiniz ön taraf camı da olsa DAYANIKSIZ diğer telefonlara göre.
Burada bir tercih yapılacak ve telefonlar karşılaştırılıyor.
Küstah kelimesini görmezden gelip kendimi senin seviyene düşürmek istemiyorum...
Terbiyemizi Koruyalım.....

İyi Forumlar....

Sanırım operatörden alacaksınız.
X Compact'a ve Zenfone 3 64GB depolama olan seçeneğe bakın derim.
Peşin alabilirim İthalatçı garantili olarak da alırım derseniz Xioami Mİ5S 32GB depolama 4GB ram olan model benim kardeşimde var iyi cihaz tavsiye ederim. Hoparlör ses şiddeti biraz düşük. Parmak izi biraz verimsiz (son güncelleme ile düzeltildi deniyor ben kontrol etmeye üşendim .).

Xperia XA1
Huawei P9 Lite 2017
Huawei P9 Lite 2017 al beni dinle pişman olmazsın GM5+ bir büyük güncelleme alır desteğinin 1 senesi bitti. Çok eski bir cihaz ayrıca işlemcisi o fiyat segmentinde kötüdür. Huawei P9 Lite 2017'yi ben kullanıyorum. Çok memnunum.

P9 Lite kullanıyorum kamerası olsun ekranı olsun beni mutlu etti.

Örnek fotoğraf;
IMG_20170712_105537.jpg

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı