1500 TL TV Önerisi

Talhaokte

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar bütçem çok yok max 1500 liraya 1080p bütçeye göre olabilecek en büyük TV tavsiyenizi bekliyorum. -Devamını okumak istemeyenler önerebilir-
1500 TL ye çok marka vs olmayan bir 1080P TV alıp yaklaşık 500 liraya da Xiaomi TV box almayı düşünüyorum, sizce bu düşünce mantıklı mıdır, TV düşük model olacağı için TV box dan çok verim alamaz mıyım? Teşekkürler.

Merhabalar bütçem çok yok max 1500 liraya 1080p bütçeye göre olabilecek en büyük TV tavsiyenizi bekliyorum. -Devamını okumak istemeyenler önerebilir-
1500 TL ye çok marka vs olmayan bir 1080P TV alıp yaklaşık 500 liraya da Xiaomi TV box almayı düşünüyorum, sizce bu düşünce mantıklı mıdır, TV düşük model olacağı için TV box dan çok verim alamaz mıyım? Teşekkürler.
1500 TL'ye alacağınız TV çok büyük olamayacağı için bence kalite fazla düşmez.

Merhabalar bütçem çok yok Max 1500 liraya 1080P bütçeye göre olabilecek en büyük TV tavsiyenizi bekliyorum. -Devamını okumak istemeyenler önerebilir-
1500 TL'ye çok marka vs olmayan bir 1080P TV alıp yaklaşık 500 liraya da Xiaomi TV box almayı düşünüyorum, sizce bu düşünce mantıklı mıdır, TV düşük model olacağı için TV boxdan çok verim alamaz mıyım? Teşekkürler.

Ekstra cihaz almaktansa Smart özelliği olan bir TV almak daha mantıklı.

Mantıksız demişsiniz fakat Smart özelliği olmayan boyutu çok küçük ve 1080P olmayan bir öneri vermişsiniz, kafam karıştı açıkçası.

Evet o da mantıklı ama aklıma şey diye yatmıştı yani örneğin bu fiyata Smart özelliği olmaz ise büyüklüğü vs daha kaliteli olabilir(smart özellikten kesip diğer özelliklerinin artıp fiyatın aynı kalmasından bahsediyorum) bu şekilde düşünüp + olarak cihaz almayı düşünmüştüm, ve bu tarz ucuz Smart TV'lerde çok donma, internette gezerken sorun yaşama ve en önemlisi google üzerinden sitelerde film açmama sorunu yaşan tanıdıklarımla karşılaştım Xiaomi'nin ki tahminimce altından daha iyi kalkabilir, ne dersiniz?

Mantıksız demişsiniz fakat Smart özelliği olmayan boyutu çok küçük ve 1080P olmayan bir öneri vermişsiniz, kafam karıştı açıkçası.

Evet o da mantıklı ama aklıma şey diye yatmıştı yani örneğin bu fiyata Smart özelliği olmaz ise büyüklüğü vs daha kaliteli olabilir(smart özellikten kesip diğer özelliklerinin artıp fiyatın aynı kalmasından bahsediyorum) bu şekilde düşünüp + olarak cihaz almayı düşünmüştüm, ve bu tarz ucuz Smart TV'lerde çok donma, internette gezerken sorun yaşama ve en önemlisi Google üzerinden sitelerde film açmama sorunu yaşan tanıdıklarımla karşılaştım Xiaomi'nin ki tahminimce altından daha iyi kalkabilir, ne dersiniz?

Şüphelerinde haklısın. Donma gibi sorunlar yaşaman muhtemel. Donmaz diyemem.
Ekstra bir cihaz alarak ekranı akıllı hale getirebilirsin mantıklı ancak ekstra cihaz maliyetini hesaplayıp ana paradan düşünce geriye kalan 1500TL'ye de gerçekten kaliteli ekranlar kalmıyor.
Piyasada her türlü LED mevcut. LED'lerin ömürleri vardır. Soğutması iyi olmadığı sürece ısınarak zamanla bozulurlar. Ekranı uygun fiyata büyütmeye çalıştıkça aslında kaliteden ödün verdiğinizi belirtmek isterim. O bütçe ile en büyük ekranı değil en kaliteli ürünü satın almaya çalışın.

Şüphelerinde haklısın. Donma gibi sorunlar yaşaman muhtemel. Donmaz diyemem.
Ekstra bir cihaz alarak ekranı akıllı hale getirebilirsin mantıklı ancak ekstra cihaz maliyetini hesaplayıp ana paradan düşünce geriye kalan 1500TL'ye de gerçekten kaliteli ekranlar kalmıyor.
Piyasada her türlü LED mevcut. LED'lerin ömürleri vardır. Soğutması iyi olmadığı sürece ısınarak zamanla bozulurlar. Ekranı uygun fiyata büyütmeye çalıştıkça aslında kaliteden ödün verdiğinizi belirtmek isterim. O bütçe ile en büyük ekranı değil en kaliteli ürünü satın almaya çalışın.

Evet tabii ki de amacım o yani aslında isteğim 1500TL'ye olabilecek en kaliteli bir TV önerisi.

Geri
Yukarı