1500 TL ' Ye Sistem Önerisi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kai n1

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Arkadaşlar 1.500 TL Lik bir bütçem var yazın %100 topluyorum 1500 tl ye ama hala ne toplayacagım konusunda kararsızım biraz yardım ederseniz çok sevinirim fiyat 1500 u biraz aşabilir teşekkürler şimdiden . :D

Giriş Seviyesi Oyun Sistemleri – Performans
İşlemci
Intel Core i3-4130​
AMD FX-4300​
Anakart
Asus H81M PLUS​
MSI 970A-G43​
Ekran Kartı
Asus GTX 750 Ti​
PowerColor R9 270​
Ortak Bileşenler
Bellek
GSKILL 4GB VALUE 1333MHz​
Sabit Sürücü
Seagate Barracuda 500GB 7200RPM​
Ses kartı
Tümleşik​
Hoparlör
Yok​
Monitör
AOC 21.5″ E2250SWDNK​
Klavye/Fare
A4 TECH KL 4020D kablolu set​
Kasa
Cooler Master CMP-350​
Güç Kaynağı
Kasaya dahil 350 watt​
Toplam
675$ + KDV
635$ + KDV

NextPrevious

Bedirhan League Of Legends biliyormusun o oyunda kaç fps alabilirm bu bilgisayar ile ?

CPU:​
116 $ ( 256,94 TL)
ANAKART:​
79 $ ( 174,99 TL)
BELLEK - RAM:​
45 $ ( 99,68 TL)
HARD DISK:​
65 $ ( 143,98 TL)
EKRAN KARTI:​
189 $ ( 418,64 TL)
KASA:​
95 $ ( 210,43 TL)

TOPLAM: 1539 TL - novabilgisayar.com
Tamamen uyumlu, sorunsuz, stabil parçalar. Bu fiyata en iyi F/P sistemlerden. Hayırlı olsun şimdiden!

Yanlış mı yazdınız yoksa yazın mı toplayacaksınız?

Arkadaşlar 1.500 TL Lik bir bütçem var yazın %100 topluyorum 1500 tl ye ama hala ne toplayacagım konusunda kararsızım biraz yardım ederseniz çok sevinirim fiyat 1500 u biraz aşabilir teşekkürler şimdiden . :D

4 ay sonra alacağın sistemin parçalarını şimdiden seçmek çok mantıklı gelmiyor bana. Bence sistemini almadan en fazla 2 hafta önce konuyu açmalısın. Çünkü neyin ne olacağa belli değil, fiyatlar dolara endeksli olduğu için sürekli değişiyor, sürekli yeni ürünler çıkıyor şimdi seçtiğin ürün 4 ay sonra sana düşük gelebilir. Bence dediğimi yap sistemini toplamadan yakın bir zaman önce foruma konu aç.

- - - Güncellendi - - -

Örneğin forumumuzun yöneticilerinden biri de bu konuda güzel bir mesaj yazmış bunu okumalısın :

Arkadaşlar; sitede 1 aydan uzun süre sonra alınacak sistem konusu açmanın yasak olması, tamamen sizin için düşünülmüş bir uygulamadır. Her an büyüyen ve gelişen teknoloji dünyası içinde, bir ay sonra satın alacağınız sistemi bu günden toplamak büyük bir hata olur. Çünkü piyasa içerisinde fiyatlar ve ürünlerin, yeni çıkan ürünler sonucu, fiyatlarının ve performanslarının değişmesi söz konusudur.

Kendinin ve değerli arkadaşlarımın zamanını daha fazla tüketmemen için konuyu kapatıyorum.

Şimdiden konu açmayın.

Arkadaşlar; sitede 1 aydan uzun süre sonra alınacak sistem konusu açmanın yasak olması, tamamen sizin için düşünülmüş bir uygulamadır. Her an büyüyen ve gelişen teknoloji dünyası içinde, bir ay sonra satın alacağınız sistemi bu günden toplamak büyük bir hata olur. Çünkü piyasa içerisinde fiyatlar ve ürünlerin, yeni çıkan ürünler sonucu, fiyatlarının ve performanslarının değişmesi söz konusudur.

Kendinin ve değerli arkadaşlarımın zamanını daha fazla tüketmemen için konuyu kapatıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı