1500 TL yüksek kilo için oyuncu koltuğu önerisi

magus

Decapat
Herkese merhaba,

152 kilo ve 185 cm boyundayım. Günün önemli kısmını bilgisayar başında geçirmem gerekiyor ve bu durum hem sırt, hem de oturma bölgesinde ağrı yapıyor. Bu tarz kilolu birisi için uygun bir oyuncu veya çalışma koltuğu öneriniz varsa çok sevinirim. Hatta benzer kiloda başka arkadaşların kullanıp memnun kaldığı minder ve yastık önerisi varsa onları da duymaktan memnun olurum. Bütçe olarak 1500 TL altı olursa daha erken alabilirim ama yalnızca yüksek fiyatlı modeller uygunsa da biraz birikim yapıp ileride almak üzere yine tavsiyenizi değerlendirmek isterim. Şimdiden çok teşekkürler.

Cogu oyuncu koltugu diye satilan model o kilolar dusunulerek tasarlanmadigi icin orta/uzun vadede ve bahsettiginiz yogunlukta bir kullanimda sorun cikartacaktir maalsef.

Cogu oyuncu koltugu diye satilan model o kilolar dusunulerek tasarlanmadigi icin orta/uzun vadede ve bahsettiginiz yogunlukta bir kullanimda sorun cikartacaktir maalsef.
Ben de baktım biraz da 100-120 kg üstünde taşıma kapasitesi olan pek göremedim. Daha standart büro tipi olmasında da sakınca yok benim için ama şöyle rahat edeceğim bir şey bulamadım bir türlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı