1500 TL'lik bütçeye ekran kartı önerisi

Attığınız videodaki oyunlara yönelikti sorum mesela cs go da 130 alıyor videoda benim alacağım 110 115, battlefield 5 te ise atıyorum 100 alıyor benim alacağım 65 70 mi olur gibisinden sormuştum hocam :)

Aşağı yukarı. FX 6300 ile R5 3600 arasında dağlar kadar fark var.

Yani arkadaşın aldığı FPS'ten bir 20 30 FPS çıkıp o şekilde değerlendireyim. :) çok teşekkür ederim değerli yorumların ve yardımın için hocam çok sağ ol.

Rica ederim. İyi düşün taşın dostum. Acele bir karar verme sonra pişman olabilirsin. Ancak oynayacağın oyunlardan emin olmadan sistemini güncellemeni önermem. CS:GO ve Valorant gibi oyunlarda ısrarcıysan RX 560 işini görecektir dediğim gibi. Ancak sıfır almak zorunda değilsin. İkinci el alabilirsin. Bu işlemcinin olduğu bir sistemde ekran kartına yüklenmek akıllıca olmaz.

Rica ederim. İyi düşün taşın dostum. Acele bir karar verme sonra pişman olabilirsin. Ancak oynayacağın oyunlardan emin olmadan sistemini güncellemeni önermem. CS:GO ve Valorant gibi oyunlarda ısrarcıysan RX 560 işini görecektir dediğim gibi.
Öyle gece gündüz rakabetçi oyunlar oynama isteğim eskisi gibi olmadığı için ve tek oyunculu oyunları da denemek istediğimden en başında rx570 düşünmüştüm yani ben witcher 3, bf5, Rainbow Six gibi çeşitli oyunları tatmin süresince oynamayı düşünmüştüm ama evdeki hesap çarşıya uymadı :)

Öyle gece gündüz rakabetçi oyunlar oynama isteğim eskisi gibi olmadığı için ve tek oyunculu oyunları da denemek istediğimden en başında rx570 düşünmüştüm yani ben witcher 3, bf5, Rainbow Six gibi çeşitli oyunları tatmin süresince oynamayı düşünmüştüm ama evdeki hesap çarşıya uymadı :)

Bu oyunları RX 560 orta-yüksek arası oynatabilir 40-60 FPS aralığında.

Rica ederim. İyi düşün taşın dostum. Acele bir karar verme sonra pişman olabilirsin. Ancak oynayacağın oyunlardan emin olmadan sistemini güncellemeni önermem. CS:GO ve Valorant gibi oyunlarda ısrarcıysan RX 560 işini görecektir dediğim gibi. Ancak sıfır almak zorunda değilsin. İkinci el alabilirsin. Bu işlemcinin olduğu bir sistemde ekran kartına yüklenmek akıllıca olmaz.
Hocam tekrardan merhaba, bugün düşündüm ve bir karar verdim. Bu sisteme ikinci el bir 1050ti almayı düşünüyorum diğer arkadaşların da söylediği gibi. Herhangi bir darboğaz yaşamam değil mi 1050ti ile?

Hocam tekrardan merhaba, bugün düşündüm ve bir karar verdim. Bu sisteme ikinci el bir 1050 Ti almayı düşünüyorum diğer arkadaşların da söylediği gibi. Herhangi bir darboğaz yaşamam değil mi 1050 Ti ile?

1050 Ti olabilir ama bir üstteki arkadaş yanlış söylemiş. RX 480'de 570 kıyasla daha çok darboğaz olur. O yüzden 1050 Ti alabilirsin ikinci el.

Yeni konular

Geri
Yukarı