1500 TL'ye 144 Hz monitör önerisi

noxiouss

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize hayırlı akşamlar ve şimdiden hayırlı bayramlar. Bayramdan sonra 144 Hz monitör almayı düşünüyorum. Bütçem 1500 maximum 1700 lira arası. Monitörden anlayan arkadaşlarım bana sorunsuz VA ya da IPS panel monitör önerebilir mi? Genel olarak FPS oyunları oynuyorum ve dizi izliyorum. (Kronik ghosting sorunu olmayan parasını hak eden bir monitör almak istiyorum hiç 144 kullanmadım 60 Hz kullanıyorum şu an)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınız nedir hocam 144 kare görebilecek misiniz?
r5 2600 işlemcim var rx 580 ekran kartım var fps oyunlarında 144ü görebiliyorum cs valorant gibi oyunlarda.
Kullanıyor musunuz hocam ?
Özellikleri çok güzel duruyor fiyatına göre dell monitör kullanan hiç görmedim internette inceleme videolarına bakacağım.
@LaMorte hocam kullanıyor musunz dell monitörü acaba ?
Arkadaşlar hepinize hayırlı akşamlar ve şimdiden hayırlı bayramlar. Bayramdan sonra 144 Hz monitör almayı düşünüyorum. Bütçem 1500 maximum 1700 lira arası. Monitörden anlayan arkadaşlarım bana sorunsuz VA ya da IPS panel monitör önerebilir mi? Genel olarak FPS oyunları oynuyorum ve dizi izliyorum. (Kronik ghosting sorunu olmayan parasını hak eden bir monitör almak istiyorum hiç 144 kullanmadım 60 Hz kullanıyorum şu an)
AOC C24G1 almayı düşünüyorum monitör hakkında fikirlerinizi yazarsanız mutlu olurum.

Son düzenleme:
Kullanıyorum çok memnunum.
@itskrang hocam güzel bir incelemesini yayınladı ordan daha detaylı bakabilirsin.

Kullanıyorum çok memnunum.
@itskrang hocam güzel bir incelemesini yayınladı ordan daha detaylı bakabilirsin.
Hocam inceleme videosu falan yok nasıl cesaret edip aldınız monitörü tebrikler vallahi.

Yeni konular

Geri
Yukarı