1500 TL'ye 144 Hz monitör önerisi

@LaMorte hocam sağolsun onun sayesinde keşfettim bu modeli. @itskrang aslında ilk aldı sanırım forumda o cesaretlendirdi şahsen o beğenince direk aldım ürünü.😂
@LaMorte @itskrang @sebara hocam size son sorum c24g1 ve dell arasında kaldım bana objektif olursanız sevinirim 24g2u da olabilir 3ünden birini önerir misiniz bayram sonu alacağım.

r5 2600 işlemcim var rx 580 ekran kartım var fps oyunlarında 144ü görebiliyorum cs valorant gibi oyunlarda.

Kullanıyor musunuz hocam ?

Özellikleri çok güzel duruyor fiyatına göre dell monitör kullanan hiç görmedim internette inceleme videolarına bakacağım.

@LaMorte hocam kullanıyor musunz dell monitörü acaba ?

AOC C24G1 almayı düşünüyorum monitör hakkında fikirlerinizi yazarsanız mutlu olurum.
Şu anlık hayır :).

@LaMorte @itskrang @sebara hocam size son sorum c24g1 ve dell arasında kaldım bana objektif olursanız sevinirim 24g2u da olabilir 3ünden birini önerir misiniz bayram sonu alacağım.
C24G1 %72 NTSC(CIE:1953) 250 candela, S2422HG %90 NTSC, 350 candela ve LFC(aldığın FPS x 2=Hz kuralını kullanarak daha akıcı bir görüntü elde edersin).
Neden hocam monitörünüze bir şey mi oldu?
Yok daha dizüstündeyim :D. Masaüstü toplarsam mönitör seçimlerim arasında yer alacak (Samsung C24T55 de listemde var).

C24G1 %72 NTSC(CIE:1953) 250 candela, S2422HG %90 NTSC, 350 candela ve LFC(aldığın FPS x 2=Hz kuralını kullanarak daha akıcı bir görüntü elde edersin).

Yok daha dizüstündeyim :D. Masaüstü toplarsam mönitör seçimlerim arasında yer alacak (Samsung C24T55 de listemde var).
Hocam üstte yazdığınız denklemi anlamadım önerdiğiniz modeli yazar mısınız bana zahmet olmazsa.

Dell s2422hg modelini alabilirsiniz hocam. Alan arkadaşlar gördüğüm kadarıyla çok memnunlar. Sıkıntı yaşayan bir kaç arkadaş olmuştu ama problemlerini de mağaza ile hallettiler, şu anda kullanıyorlar. 21 Nisan'dan beri ben de kullanıyorum bir problem yaşamadım daha.

Düşük bütçelerde kesinlikle IPS ya da VA panel önermiyorum ben aldım pişmanım ghosting falan olmaya başladı. Arkadaşım ise aşağıda attığım modeli aldı TN panel mis gibi akıyor. Ayrıca TN olmasına rağmen acayip büyük bir fark yok benim IPS monitörüm ile renkler ve canlılık konusunda.

Son düzenleme:
Düşük bütçelerde kesinlikle IPS ya da VA panel önermiyorum ben aldım pişmanım ghosting falan olmaya başladı. Arkadaşım ise aşağıda attığım modeli aldı TN panel mis gibi akıyor. Ayrıca TN olmasına rağmen acayip büyük bir fark yok benim IPS monitörüm ile renkler ve canlılık konusunda.

Hocam monitör teknolojisi hızla ilerliyor. Eskiden hızlı ips paneller söz konusu değilken şimdi 1ms'ye kadar indi. Bunların yanında TN panelde ghosting olmaz diye bir yanılgı var sanırım. Attığınız monitörde azımsanamayacak derecede ghosting var. Sizi Dell s2422hg incelememe davet ediyorum :)

Hocam monitör teknolojisi hızla ilerliyor. Eskiden hızlı ips paneller söz konusu değilken şimdi 1ms'ye kadar indi. Bunların yanında TN panelde ghosting olmaz diye bir yanılgı var sanırım. Attığınız monitörde azımsanamayacak derecede ghosting var. Sizi Dell s2422hg incelememe davet ediyorum :)
Attığım monitörle uzun bir saat oyun oynadım. Dediğim gibi bire bir canlı örnek olarak arkadaşımda var. Hiçbir ghosting yok. :) Bu işler inceleme ile değil bire bir canlı örnek ile olur eğerki olsaydı elimde bahsettiğiniz Dell modeli o zaman önerebilirdim.

Geri
Yukarı