1500 TL’ye 2. el ekran kartı önerisi

Bütçe
1500

zenginADAM58

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 1500 TL 2. el ekran kartı önerisi. Sebebim, düşük bütçeli sistem topluyorum. Yaşadığım yer İzmir. Başka şehirlerden olan kartları kargo ile istersem sıkıntı mu?

Başka şehirden kart alacak iseniz GET ile almanızı tavsiye ederim. Diğer türlü iki taraf için de zor. İkinci el olarak o fiyata RX570 bile bulunmuyor orası da ayrı bir konu. Beklemen lazım ve ya GTX 1050 Ti gibi bir kart alıcaksın onu da tavsiye etmiyorum.

Arkadaşlar GET nedir?
GET sahibinden sitesinin kullandığı ikinci el ve ya sıfır ürünler için alıcının tarafını tutan bir sistem. GET ilanı koyulur sahibinden sitesi bu ilandan %9 komisyon alır. İlanı satın alıyorsunuz kart ile satıcı ürünü size kargoluyor paranız ise sahibinden sitesinde duruyor. Siz ürün gelince 3 gün müsadeniz var. 3 gün içinde onaylarsanız paranız satıcıya geçiyor onaylamayıp gönderme hakkınızda var. Siz ürünü geri gönderince site paranızı geri veriyor.

GET sahibinden sitesinin kullandığı ikinci el ve ya sıfır ürünler için alıcının tarafını tutan bir sistem. GET ilanı koyulur sahibinden sitesi bu ilandan %9 komisyon alır. İlanı satın alıyorsunuz kart ile satıcı ürünü size kargoluyor paranız ise sahibinden sitesinde duruyor. Siz ürün gelince 3 gün müsadeniz var. 3 gün içinde onaylarsanız paranız satıcıya geçiyor onaylamayıp gönderme hakkınızda var. Siz ürünü geri gönderince site paranızı geri veriyor.
Şimdi gördüm teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı