1500 TL'ye kadar PS4 için monitör tavsiyesi

DenizG101

Hectopat
Arkadaşlar bana Ghosting ve blur sorunu olmayan bir monitör önerirseniz çok iyi olur, genelde Single-Player oyunlar oynuyorum. Bir de 27" olursa çok iyi olur.

Not: Dahili hoparlör olmasa da olur oyunları kulaklıkla oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
O size bağlı ben düz monitörden kavisliye geçince çok tuhaf geldi sonra alışınca bu seferde düz monitör tuhaf geldi. Biraz alışma meselesi aslında.
Kavisli monitör tasarımsal olarak daha güzel bir his bırakıyor bende. Ben kesinlikle kavisli monitör tercih ederim ancak renkler ve zevkler tartışılmaz.
O zaman bana başlıkta belirttiğim fiyata kadar kavisli güzel bir monitör önerir misiniz? bu ghosting olayının olmaması önemli benim için. Şuan kullandığım TV'de bu sorunu yaşıyorum ve gerçekten rahatsız edici.

O zaman bana başlıkta belirttiğim fiyata kadar kavisli güzel bir monitör önerir misiniz? bu ghosting olayının olmaması önemli benim için. Şuan kullandığım TV'de bu sorunu yaşıyorum ve gerçekten rahatsız edici.
AOC C24G1 kullanıyorum. Çok güzel bir monitör kavisin farkını hissediyorsunuz. 1700 1800tl civarına bulursunuz. Ancak 144hz ve 1ms olması biraz gereksiz oluyor PS4 için. Ancak PC alırsanız çok işinize yarar.

Yeni konular

Geri
Yukarı