1500 TL'ye kadar SATA SSD önerisi

Saviors2

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda yeteri kadar yer olmadığı için sadece oyun yüklemek için kullanacağım SATA SSD istiyorum.

Samsung EVO 870 almayı düşünüyorum fakat son zamanlarda çok fazla sahtesinin satıldığı ile ilgili yorum gördüm. Bu yüzden satın almaktan çekiniyorum. Satın alırken nelere dikkat etmem gerekiyor, yardımcı olursanız sevinirim.

Başka marka model önerileriniz var ise onları da yazarsanız sevinirim.

Bütçe sınırı 1000-1500

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarımda yeteri kadar yer olmadığı için sadece oyun yüklemek için kullanacağım SATA SSD istiyorum.

Samsung EVO 870 almayı düşünüyorum fakat son zamanlarda çok fazla sahtesinin satıldığı ile ilgili yorum gördüm. Bu yüzden satın almaktan çekiniyorum. Satın alırken nelere dikkat etmem gerekiyor, yardımcı olursanız sevinirim.

Başka marka model önerileriniz var ise onları da yazarsanız sevinirim.

Bütçe sınırı 1000-1500

Amazon'dan al, kafan rahat olsun.

SSD de 1 numara samsungdur.Normal kullanımda bozamazsınız torunlarınıza miras kalır.Amazondan almıştım şu an kullandığım evo 860 500 gb modelini 500 TL'ye almıştım.Kötü mal almak daha pahalıdır çünkü kısa süre sonra tekrar almak zorunda kalacaksınız.HB ve Amazon kendi satıcısı olduğundan alırsanız problem yaşamazsınız.

Saolun arkadaşlar amazondan sipariş verdim. yakın zamanda ürüne gelen yorumlara baktığımda sahte olduğu ile ilgili birden fazla yorum gördüğüm için tereddüt etmiştim inşallah başıma öyle bişi gelmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı