1500 TL'ye kulaklık önerisi

MR.DwightSchrute

Centipat
Daha fazla  
Bütçem 1500 TL eğer değecek ise birazcık aşabilirim. Aklımdaki şeyler;
-Kulak içi Bluetooth kulaklık.
-Ses kalitesi iyi olsun.
-Oyun oynamıyorum.
-Telefonum Oppo marka bu yüzden AirPods düşünmüyorum.
-Silikonlu olsa daha iyi olur.

Aklımda:
*Oppo enco Air 2 Pro.
*Honor X3.
*Anker liberty 2 Pro upgrade ( bütçemi biraz aşıyor ikinci el alabilirim )
*Jbl 230 nc.
*Jabra elite 4
*Tecno Sonic 1
*Sennheiser cx true.
*Sennheiser 400BT.

Son düzenleme:
Anker Liberty 2 Pro yerine 2. elden Sony WF-XM3 ya da Link Buds S bakabilirsiniz.

Bütçe dahilinde Jabra Elite 4 en mantıklısı. Telefonunuz Samsung ise Buds 2.

Görmemişim Oppo'ymuş. Bence Jabra Elite 4.

Anker liberty 2 Pro yerine 2. elden Sony WF-XM3 ya da link buds s bakabilirsiniz.

Bütçe dahilinde Jabra Elite 4 en mantıklısı. Telefonunuz Samsung ise buds 2.

Anker liberty 2 Pro yerine 2. elden Sony WF-XM3 ya da link buds s bakabilirsiniz.

Bütçe dahilinde Jabra Elite 4 en mantıklısı. Telefonunuz Samsung ise buds 2.

Peki Huawei FreeBuds Pro Sony linkbuds s Jabra Elite 4/5/7 serisi kulaklıklar arasında ses kalitesi ve ANC performansını sıralayacak olsaydınız nasıl bir sıralama yapardınız

Peki Huawei FreeBuds Pro Sony linkbuds s Jabra Elite 4/5/7 serisi kulaklıklar arasında ses kalitesi ve ANC performansını sıralayacak olsaydınız nasıl bir sıralama yapardınız
Freebuds Pro gerçekten çok şey vaat ediyor ama hiç denemedim. Jabra kulaklıkları arasında en iyi ses Elite 7 Pro'nun. Link Buds S ile karşılaştırınca da Elite 7 Pro daha iyi bence. ANC olarak Link Buds S önde.

Hocam elite 7 active ile pro arasında çok fark var mıdır ?
7 pro kullanmadım ama merak ettiğim modeller arasında 7 pro 85t sennhizer vb.

Bu arada iPhone 12 kullanıyorum ve Apple müzik
Eğer kullanılan iPhone ise Apple müzik derim spotify vs gibi platformlardan müzik dinlerken bazı müziklerde duyulmayan en azından benim duymadığım müzik seslerini Apple müzik ile duyuyorum

jbl 1-2… serisi ise iyi değil arada görüyorum jabra 2-3 ile kıyaslanıyor aşırı bi algı var (domino etkisi) şöyle iyi böyle iyi vs diye ama öyle değil fiyatına göre ses kalitesi düşük ama bu modeller arasında da jabra 2 derim

7 active almadan bir gün önce Sony xm3 be xb700 denedim xb700 bass iyi ama diğer sesler tiz çok fazla temeke denerken iPhone ve android uygulamasına bağlanmadı ne yaptıysam belki sahte idi ama faturası vardı gerçi faturayı detaylı incelemedim yani belki fatura orijinal xb700 e ait olabilir ama kutudaki xb700 sahte olabilir hani kutu çıkması kutudaki kulaklık veya şarj cihazı kablosu gibi deyip sahteyi orijinal miş gibi satmaya çalıştıkları gibi :)
Xm3 ise 7 active den üstün değil kötü de değil ama az önce dediğim gibi jbl 1-2 serisi gibi bi algı var iPhone da denedim belki Sony telefonlarda daha başka performanslıdır

Son düzenleme:
7 Pro kullanmadım ama merak ettiğim modeller arasında 7 Pro 85t sennhizer vb.

Bu arada iPhone 12 kullanıyorum ve Apple müzik.
Eğer kullanılan iPhone ise Apple müzik derim Spotify vs gibi platformlardan müzik dinlerken bazı müziklerde duyulmayan en azından benim duymadığım müzik seslerini Apple müzik ile duyuyorum.

JBL 1-2… serisi ise iyi değil arada görüyorum Jabra 2-3 ile kıyaslanıyor aşırı bir algı var (domino etkisi) şöyle iyi böyle iyi vs diye ama öyle değil fiyatına göre ses kalitesi düşük ama bu modeller arasında da Jabra 2 derim.

7 active almadan bir gün önce Sony XM3 be XB700 denedim XB700 bass iyi ama diğer sesler tiz çok fazla temeke denerken iPhone ve Android uygulamasına bağlanmadı ne yaptıysam belki sahte idi ama faturası vardı gerçi faturayı detaylı incelemedim yani belki fatura orijinal XB700'e ait olabilir ama kutudaki XB700 sahte olabilir hani kutu çıkması kutudaki kulaklık veya şarj cihazı kablosu gibi deyip sahteyi orijinal miş gibi satmaya çalıştıkları gibi :)
XM3 ise 7 activeden üstün değil kötü de değil ama az önce dediğim gibi JBL 1-2 serisi gibi bir algı var IPhone'da denedim belki Sony telefonlarda daha başka performanslıdır.

Cevaplarınız için teşekkür ederim iyi akşamlar.

Freebuds Pro gerçekten çok şey vaat ediyor ama hiç denemedim. Jabra kulaklıkları arasında en iyi ses Elite 7 Pro'nun. Link Buds S ile karşılaştırınca da Elite 7 Pro daha iyi bence. ANC olarak Link Buds S önde.
Teşekkür ederim hocam jabra yada Sony den hangisini uygun fiyata bulursam alacağım artık.

Teşekkür ederim hocam jabra yada Sony den hangisini uygun fiyata bulursam alacağım artık.

FreeBuds Pro gerçekten çok şey vadediyor ama hiç denemedim. Jabra kulaklıkları arasında en iyi ses Elite 7 Pro'nun. Link buds s ile karşılaştırınca da Elite 7 Pro daha iyi bence. ANC olarak link buds s önde.

Teşekkür ederim hocam Jabra'ya da Sony'den hangisini uygun fiyata bulursam alacağım artık.

FreeBuds Pro gerçekten çok şey vadediyor ama hiç denemedim. Jabra kulaklıkları arasında en iyi ses Elite 7 Pro'nun. Link buds s ile karşılaştırınca da Elite 7 Pro daha iyi bence. ANC olarak link buds s önde.

Teşekkür ederim hocam Jabra'ya da Sony'den hangisini uygun fiyata bulursam alacağım artık.

7 pro kullanmadım ama merak ettiğim modeller arasında 7 pro 85t sennhizer vb.

Bu arada iPhone 12 kullanıyorum ve Apple müzik
Eğer kullanılan iPhone ise Apple müzik derim spotify vs gibi platformlardan müzik dinlerken bazı müziklerde duyulmayan en azından benim duymadığım müzik seslerini Apple müzik ile duyuyorum

jbl 1-2… serisi ise iyi değil arada görüyorum jabra 2-3 ile kıyaslanıyor aşırı bi algı var (domino etkisi) şöyle iyi böyle iyi vs diye ama öyle değil fiyatına göre ses kalitesi düşük ama bu modeller arasında da jabra 2 derim

7 active almadan bir gün önce Sony xm3 be xb700 denedim xb700 bass iyi ama diğer sesler tiz çok fazla temeke denerken iPhone ve android uygulamasına bağlanmadı ne yaptıysam belki sahte idi ama faturası vardı gerçi faturayı detaylı incelemedim yani belki fatura orijinal xb700 e ait olabilir ama kutudaki xb700 sahte olabilir hani kutu çıkması kutudaki kulaklık veya şarj cihazı kablosu gibi deyip sahteyi orijinal miş gibi satmaya çalıştıkları gibi :)
Xm3 ise 7 active den üstün değil kötü de değil ama az önce dediğim gibi jbl 1-2 serisi gibi bi algı var iPhone da denedim belki Sony telefonlarda daha başka performanslıdır
Hocam jabra 7 active ses kalitesi ve anc Sony xm3 ile kıyaslanırsa hangisi daha iyidir.Birde kulaklıklar da sorun yaşadınız mı dip ses yada bağlantı sorunları gibi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı