1500 TL'ye mekanik klavye önerisi

Crablee

Hectopat
Arkadaşlar, 1500TL bütçe ile mekanik klavye arıyorum. Green Switch istiyorum, çünkü hayatımda hiç öyle bir klavyem olmadı ve o daktilo sesini ilkilerime kadar hissetmek istiyorum. Önerileriniz nelerdir?

Bende Rampage impressive R101 var.
Yeşil ve mavi Switch'lerde ses farkı yok denecek kadar az bu arada bende mavi Switch var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da Switch'lerin ses testi.

Hocam green switch gerçekten hem kafanıza hem de evdekilere yazık. Şak şak şak gece oyun oynamayı bırak klavyeyi kullanamazsınız bile. Ben size şöyle red switch önerisi yapıyım kargo vergi her şey dahil 1500e geliyor:

Hocam Green Switch gerçekten hem kafanıza hem de evdekilere yazık. Şak şak şak gece oyun oynamayı bırak klavyeyi kullanamazsınız bile. Ben size şöyle red Switch önerisi yapayım kargo vergi her şey dahil 1500e geliyor:

Red Dragon neden önermiyorsunuz?

Green switch almayın. Kendim kullanıyorum kulaklık ile müzik dinlerken sıkıntı olmuyor ama saat geç olduğunda klavyeyi kullanamıyorum. Bende bir kaç ay sonra klavyemi değiştirmeyi düşünüyorum bu yüzden.

Green switch almayın. Kendim kullanıyorum kulaklık ile müzik dinlerken sıkıntı olmuyor ama saat geç olduğunda klavyeyi kullanamıyorum. Bende bir kaç ay sonra klavyemi değiştirmeyi düşünüyorum bu yüzden.
Ben o tarz sesi seven biriyim ama evet evde gece kullanamayacaksam sıkıntı olabilir, hangi switchi önerirsiniz ? Çok sessiz bir klavye de istemiyorum.

Ben purple Switch kullanmıştım önceki klavyem Huntsman'ın gayet hoş ve güzel sesi var ama biraz sesli. Bence arkadaşın attığı klavyenin YouTube'dan sesine bakabilirsin o fiyata kesinlikle kaçmayacak bir klavye.

Geri
Yukarı