1500 TL'ye Sistem Tavsiyesi

O zaman size bu sistemi öneririm.Eki Görüntüle 38452

İstediğiniz oyunu oynayabilirsiniz. Yüksek ayarlarda.

Vatan çalışanları size bu güç kaynağı yetmez derler ise siz de sistemin toplam W' ının 400W civarı olacağını ve kasanın içinde ki güç kaynağının 12V kanalından 432W verebildiğini söylersiniz.

Kardeşim saolasın ama ben bunu alıcam karar verdim az öncede biriyle görüştüm bu işlerle iyi anlayan biriyle yanlış anlama sende yardımcı oldun anllıyormussun yani sözüm meclisten dışarı ben bu sistemi alıcam fazlada para harcayamam

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    80,8 KB · Görüntüleme: 361
Tamam ama şöyle bir durum var, seçtiğin ekran kartı kötü. Benim önerdiğim sistem seninkine nazaran daha iyi. Önerdiğim sistemde ekran kartını R9 270 veya R9 270X yaparsan fiyat biraz daha düşer senin alabileceğin kadar olur. Kendi yaptığın sistemide alabilirsin ancak benim önerdiğim sistem performans konusunda daha yüksek olacaktır.

Tamam ama şöyle bir durum var, seçtiğin ekran kartı kötü. Benim önerdiğim sistem seninkine nazaran daha iyi. Önerdiğim sistemde ekran kartını R9 270 veya R9 270X yaparsan fiyat biraz daha düşer senin alabileceğin kadar olur. Kendi yaptığın sistemide alabilirsin ancak benim önerdiğim sistem performans konusunda daha yüksek olacaktır.

Haklısın ekran kartını değişebilirim bide kasayı kısablirim senin dediğin kasayı koyabilirim ama sadece işlemci ve soğutucu kalmamış bende sipariş olayını seviyorum ama mersinde sadece bunlar var

Dosya Ekleri

• as.JPG
    as.JPG
    79,8 KB · Görüntüleme: 293
• Amd işlemciler ekran kartına biraz daha fazla yük bindirdiği için önermiyorum.
• GTX 750 Ti ile R9 270X arasında kıyaslamada bulunursak R9 270X daha iyi bir karttır ama eğer dersenki ben her ay elektrik faturamı düşük ödiycem o zaman GTX 750 Ti öneririm bununda oyunlarda performans testlerini bulabilirsiniz.

• Eğer İntel tabanlı bir sistem önerirmisin deseydiniz @Silinen üye arkadaşımın önerdiği sistemi kesinlikle önerirdim, halada öneriyorum iyi sosyaller ;)

• Amd işlemciler ekran kartına biraz daha fazla yük bindirdiği için önermiyorum.
• GTX 750 Ti ile R9 270X arasında kıyaslamada bulunursak R9 270X daha iyi bir karttır ama eğer dersenki ben her ay elektrik faturamı düşük ödiycem o zaman GTX 750 Ti öneririm bununda oyunlarda performans testlerini bulabilirsiniz.

• Eğer İntel tabanlı bir sistem önerirmisin deseydiniz @Silinen üye arkadaşımın önerdiği sistemi kesinlikle önerirdim, halada öneriyorum iyi sosyaller ;)

Bende o yüzden soruyordum bu kart iyimi diye :D iyi oldu öğrendiğim

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı