1500 TL'ye telefon tavsiyesi

mevsres

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Arkadaşlar en sonunda bu gün ailemin demesi ile oluştu valla ben demedim bile telefon istiyorum diye. Videolarını inceliyordum telefonların annem sana bir tane taksitle alalım dedi, bende 500 TL nakit para var 1500 TL gibi bir fiyata bir telefon almayı düşünüyorum arkadaşlar.

Kurstaki arkadaşlarımın hepsinin Samsung Galaxy S3 telefonu veya en az Sony Xperia serisi telefonları var. En kötü telefona ben sahibim aralarında. ;) N73 nereye kadar. Paramı bilgisayara yatırım yapmak için topluyordum aslında ancak vaz geçtim.

S3'e devam mı yoksa iPhone 4S mi yoksa Sony'nin Xperia serisi telefonlarını tavsiye eder misiniz. Mesela benim Lumia 920 görünüş olarak çok hoşuma gidiyor, Windows Phone 8 teması olsun ve telefonun rengi ile Windows Phone 8 temasının rengi birbirine uyuşması beni acayip etkiliyor. Ancak kötü telefon diyorlar, flash desteği bile yok ayrıca FLV desteği yok.

Bu arada sormuşken bir soru soracağım size 500 TL baştan verip gerisini taksit yapma gibi bir şansımız var değil mi? Türkiye'de taksitle hiç ürün almadım.

Yalnız biraz daha biriktir 1650 TL olan modellerden al. 1400 olanlar paralel ithalatla geliyor ve bir sorunu çıkarsa resmi servis değil ithalatçının sözde servisi bakıyor. Belirli sitelerde bununla ilgili uyarılar var. Değişim/onarım için 2 ay bekliyormuşsun. Dikkat et yani alırken distribütör garantili mi ithalatçı garantili mi diye sor. Ve bence Mart'a kadar bekle S4 gelebilir.

Yalnız biraz daha biriktir 1650 TL olan modellerden al. 1400 olanlar paralel ithalatla geliyor ve bir sorunu çıkarsa resmi servis değil ithalatçının sözde servisi bakıyor. Belirli sitelerde bununla ilgili uyarılar var. Değişim/onarım için 2 ay bekliyormuşsun. Dikkat et yani alırken distribütör garantili mi ithalatçı garantili mi diye sor. Ve bence Mart'a kadar bekle S4 gelebilir.

S4 ün Mart'ta gelme olasılığı yüzde 0 artık o konu yalanlandı buyurun kanıtı;Samsung S4 iddialarını yalanladı - Mobil Yaşam- ntvmsnbc.com yani s4 şuan için unut ve s3 al keyfini çıkar ama illa farklı olayım dersen Sony xperia S alabilirsin..

Vatan'da zaten 1700 TL'ye satılıyor, indirim ile 1300 TL'ye alabiliyorum.

- - - Güncellendi - - -

İşte HAF 912 ve S3 mini. Bunlar çok iyi iki arkadaş oldular. ;)

h36s1.jpg

Yok benim değil, satın almış olsam minisini almam zaten. ;) Ingiliz kursundaki arkadaşımın 2 günlüğüne ödünç aldım incelemek için bakayım nasıl bir telefon diye, süper bence. Minisi böyleyse Large'ı nasıldır kim bilir. ;)

3.5 saniyede 20 fotoğraf çekiyor, ekrana dokunuyorsun su damlası oluyor. Çok etkiledi beni tam bir mini süper bilgisayar. Yıl başına kadar almayı düşünüyorum Samsung Galaxy S3 siyah olanını.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı