1500 TL'ye Valorant için monitör önerisi

Merhaba. Halihazırda 720p 5 ms 60 Hz 18.5 inc bir monitör kullanıyorum. Mesela operatör kullanamıyorum. Zamanında bastığımı düşünsem dahi hiçbir şekilde tutmuyor. Görüntü kalitesi deseniz gözüm acıyor ve ekran küçük neredeyse. Gümüş 2 ligindeyim monitör yüzünden mi yükselemiyorum acaba? 1500 TL civarı monitör önerir misiniz?
İnternette bir tane görmüştüm mediamarkttan 75 hız 1ms monitör yazarsanız eğer bir tane monitör var resim olarakta 2 tane araba var onu alabilirsiniz

Konuyu saptırmak ne alaka hocam? MSI Optix veya benim önerdiklerim dışında daha iyi bir öneriniz varsa buyrun dedim. Seviye ne alaka şimdi :DDDDDD
Güldürmeyin beni, alt tarafı normal bir forumda tartışıyorsunuz. AB Toplantısı değil.

Kg.
Yorum bile yapmayacağım forum ne olsa dememek gerek...
Hale bak hatanızı düzeltmek amacım bana verdiğiniz saçma sapan cevaplardan sonra "Seviye ne alaka" diyorsunuz.
Daha fazla alıntı yapmazsanız sevinirim iyi günler.

Yorum bile yapmayacağım forum ne olsa dememek gerek...
Hale bak hatanızı düzeltmek amacım bana verdiğiniz saçma sapan cevaplardan sonra "Seviye ne alaka" diyorsunuz.
Daha fazla alıntı yapmazsanız sevinirim iyi günler.
Konunun uzamasını istemiyorsanız siz alıntı yapmayacaksınız hocam :D Karşı tarafa cevap hakkı vermeyin ki karşı taraf size cevap vermesin.
200 IQ Person Of Interest moment bu olsa gerek xd.

Geri
Yukarı