1500 TL'ye Valorant için monitör önerisi

Diğer bileşenleri zaten yalandan yazacak halleri yok ya?! Gamepower marka bir monitör de olsa 144Hz yazıyorsa 144Hz verir ama bu diğer bileşenlerinin iyi olduğunu göstermez.

Açıkçası kendimle çeliştiğimi düşünmüyorum, "kendimle çeliştiğim" mesajı altınılar mısınız?
Bir monitörü panel sorunlarından dolayı eleştirip kötü damgası vuruyorsunuz, ben de diyorum ki her monitörde yaşanabilir bu sorunlar. Siz de buna karşılık o zaman Gamepower, Rampage bilmem ne monitörler iade edilebilir o zaman onlardan alalım diyorsunuz.
Kendinizle çelişmekten çok kendinizi bi paradoksa sürüklediniz. Avrupa Standartlarında her elektronik eşya iade edilebilir o zaman MSI alın ölü piksel çıkarsa iade edersiniz. İade edebilidiğinize göre MSI da kötü bir marka olmaz.

Bu civara alabileceğiniz en iyisi Optix olabilir. 144Hz, IPS olması bakımından.
Alternatif olarak çok daha iyi özellikli fakat daha ucuz, neden bilmiyorum:Acer Nitro KG242YP UM.QX2EE.P05 23.8" 0.5ms Full HD FreeSync Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Fiyatı bence gayet uygun istediklerinizi karşılayacak bir monitör.
Hangisini tercih etmeliyim?

@Liutenant

Ekleme olarak burada @Dreamy Bull hocamın dediği gibi evet her monitörde çıkar ama yaygın olan bir monitörü önermenin hiç bir manası yok değil mi?
1617185849440.png

1617185856356.png

Bir monitörü panel sorunlarından dolayı eleştirip kötü damgası vuruyorsunuz, ben de diyorum ki her monitörde yaşanabilir bu sorunlar. Siz de buna karşılık o zaman Gamepower, Rampage bilmem ne monitörler iade edilebilir o zaman onlardan alalım diyorsunuz.
Kendinizle çelişmekten çok kendinizi bi paradoksa sürüklediniz. Avrupa Standartlarında her elektronik eşya iade edilebilir o zaman MSI alın ölü piksel çıkarsa iade edersiniz. İade edebilidiğinize göre MSI da kötü bir marka olmaz.
Hocam dediğim gibi iade almıyorlar 5 ölü pikselden az ise ne olacak? Bkz:

Şimdi ikisi de çok iyi bilemedim AOC sadece monitör üreten bir marka diye biliyorum sen seç
IPS panel alabilecekken VA almaya gerek var mı?
TN Panel kısmına girecek olursak TN panel kategorisinde Zowie BenQ'dan başka TN panel monitör önermem. Onlara da arkadaşın bütçesi yetmeyebilir.

Geri
Yukarı