15000-16000 TL laptop önerisi

Bütçe
15000-16000

HsNN

Hectopat
Merhaba 15-16k araliginda laptop ariyorum şu an su ikisini buldum;

Biri RAM ve islemci olarak digeri ekran karti ve Hz olarak daha iyi onerileriniz nedir? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alttakinden yazıyorum, 3060 oyunlarda çok daha iyi olacaktır. 600 TL civarlarına bir 8GB ram eklersiniz (bütçeyi biraz aşsa da) harika olur. Ben öyle yaptım.
8 gb şuan ki AAA oyunlarda Valhalla'da yetmiyor sanirim digerlerinde de durum ayni midir?

Ekran karti tarafi tabii ki de 5600h la 11400h arasinda fazla fark yok.
Doğru. Ama ram farki dusunduruyor birde saglamlik olarak hangisi daha iyi acaba nitro daha şık duruyor birde nitro sense uygulamasi var lenovo da var mi biliyor musun?

8 GB şu anki AAA oyunlarda Valhalla'da yetmiyor sanirim digerlerinde de durum ayni midir?

Doğru. Ama RAM farki dusunduruyor bir de saglamlik olarak hangisi daha iyi acaba Nitro daha şık duruyor bir de Nitro sense uygulamasi var Lenovo da var mi biliyor musun?

Lenovo'da Lenovo vantage var ama pek işe yaradığını soyliyemem, bendeki 3050'yle oynarken Valhalla'da hiç drop yemedim 8 GB RAM ile.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video Lenovo Legion 5'in performansını gösteriyor fakat yine RTX3060 16GB ram ve R5 5600H var. Alacağınız performans muhtemelen bunun %10/15 düşüğü olur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı