15000-16000 TL'ye sistem önerisi

Gezen Gamer

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba en fazla 16.500 bütçem var ve günümüzdeki oyunları (Far Cry 6, Cyberpunk 2077) gibi oyunları Ultra ayarlarda rahatlıkla açabilecek monitör dahil bir sistem arıyorum. Aslında itopya.com'daki kendine müzisyen crown sistemini düşündüm fakat anakart bitince H610 ile düşünüyorum sizce bu sistem alınabilir mi (H610 ile birlikte) veya bu bütçeye monitör dahil daha iyisini bulabilir miyim? Monitör olarak da Hepsiburada'daki Acer Nitro monitörü buldum sizce bu bütçeye daha iyisi bulunabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Donanım Arşivi'nin yeni 9999 TL'ye satışa çıkardığı Ryzen 5 5500 ve RX6600'lü sistemini tavsiye edebilirim gayet güzel fiyat/performans ürünü olmuş. Yeni oyunları Ultra da gayet akıcı bir şekilde oynatır. Ayrıca bütçenizin bayağı altında, arta kalan para ile daha iyi bir monitör ve ekipmanlar alınabilir. YouTube'da videoyu bulabilirsin 2 gün önce atılmış.(Not: Henüz fark ettim stoklar tükenmiş, yeni stok gelir umarım.)

Donanım Arşivi'nin yeni 9999 TL'ye satışa çıkardığı Ryzen 5 5500 ve RX6600'lü sistemini tavsiye edebilirim gayet güzel fiyat/performans ürünü olmuş. Yeni oyunları Ultra da gayet akıcı bir şekilde oynatır. Ayrıca bütçenizin bayağı altında, arta kalan para ile daha iyi bir monitör ve ekipmanlar alınabilir. YouTube'da videoyu bulabilirsin 2 gün önce atılmış.(Not: Henüz fark ettim stoklar tükenmiş, yeni stok gelir umarım.)

Bende onu düşündüm fakat ilk 1 2 saat içinde tükenmiş.

Bende onu düşündüm fakat ilk 1 2 saat içinde tükenmiş.

Donanım Arşivi geçen yıl 2060'li sistem kampanyası yapmıştı aynı bu şekilde. İlk gün saatler içinde stok bitti. Her gün her saat başı siteyi kontrol ediyordum stok geldi mi diye. Yaklaşık 2 gün sonra stok yenilendi ve kaptım hemen. Almakta kararlıysanız sürekli siteyi kontrol edin, stoklar yenilenebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı