15000-17000TL laptop önerisi

Satıcı sarı ilan sitesinde outlet-teşhir ürünler de satıyor olarak görünüyor. Lokal bir yerde bilgisayar dükkanı var Google'dan araştırdım. Biraz riskli olabilir gibi geldi ne diyorsunuz?

İpg3 alip +8 RAM'de ekliyebilirsiniz hocam.

Taksitli fiyatlara baktığımızda o tarz bir kombinasyon yaptığımda 19bin TL civarına denk geliyor maalesef bütçemi aşıyor 17k üzeri ödemek istemiyorum.

Trendyol'dan takside baktinizmi hocam, Ekstra karttan taksit yapamiyor musunuz?

Bakacağım şimdi. Sormak istediğim şey var forumda daha önce de denk gelmiştim Ideapad'lerin sanırım adaptörlerinden bayağı bir şikayet ediyordu insanlar.

Evet 3050'li modellerinde var o sorun hocam 3060'li versiyonlarinda yok.

Evet 3050'li modellerinde var o sorun hocam 3060'li versiyonlarinda yok.

Her siteye baktım neredeyse bu sizin paylaşmış olduğunuz link dışında 3060'lı ve o fiyata başka bilgisayar pek mümkün olmuyor. Ürünün teşhir veya outlet olduğunu anlayabilir miyim geldikten sonra? Ayrıyeten çakma bir garanti belgesi vs gönderme ihtimali olabilir mi satıcının? Çünkü şu anki piyasadan 2000 TL daha ucuz görünüyor.

Her siteye baktım neredeyse bu sizin paylaşmış olduğunuz link dışında 3060'lı ve o fiyata başka bilgisayar pek mümkün olmuyor. Ürünün teşhir veya outlet olduğunu anlayabilir miyim geldikten sonra? Ayrıyeten çakma bir garanti belgesi vs gönderme ihtimali olabilir mi satıcının? Çünkü şu anki piyasadan 2000 TL daha ucuz görünüyor.

Trendyolanda su ipg3e bakabilirsiniz Trendyol.com sitesine yönlendiriliyorsunuz Acer'i bir saticiya sormayi deneyin hocam.

Geri
Yukarı