15000-20000 TL arası PC toplama

Bütçe
15-20k

ArdaCakmakkk

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, şu an kullandığım bilgisayar 15 yıllık ve artık ekran kartının bozulduğunu hissedebiliyorum kırılmalar oluyor.
Yeni bir bilgisayar almaya karar verdim bunun için işe gireceğim taksit ile bir bilgisayar alacağım hazır kasa olacak ama nasıl bir şey almalıyım emin değilim.
Kafamda olan sistemde RTX3060 var ama işlemci konusunda kafam karışık Intel Core mu yoksa AMD mi emin olamadım.
Malum 15 yıllık kasa hiç yeni bir bilgisayarım olmadı ondan dolayı hangi ekran kartı, işlemci ve RAM nasıl hiç bilmiyorum aklıma foruma yazmak geldi.
Birkaç kasa buldum 15-20k arası bir fiyatlı arıyorum F/P açısından iyi olan destek olabilecek varsa güzel olur. :)

RT açarsanız zaten performans yerlerde surunecek.

Bu RTX ekran kartlarının oyun içerisinde özel performans ayarları olmuyor muydu Enis Kirazoğlu'ndan mı ne görmüştüm bir ayar açılıyordu hem kalitesi artıyordu hem de performansı tabii yanlış hatırlıyor olabilirim.

RT açarsanız zaten performans yerlerde surunecek.
dostum bir tane kasa buldum linkini bırakıcam bir fikrini almak istedim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu kasa benim hoşuma gitti ama korkum şu video içerisinde adam soğutmasında problem olmaz dedi işlemci için ama ekran kartı 3060 ve çift fan olduğu için normal fanlar soğutmak için yeterli olur mu yoksa sıvı soğutma falan mı gerekir ekran kartım ısınsın istemiyorum. :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı