15000 TL dizüstü oyun bilgisayarı tavsiyesi

Bütçe
15000

Wrepsk

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar.
Üniversiteye gideceğim için yeni bir dizüstü bilgisayar almak istiyorum.
Bu modeli düşünüyorum fakat önerilerinizi almak isterim. 16.000 TL bütçem var. Monster'dan şikayeti olan birkaç kişi duyduğum için kararsız kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam RTX falan bana göre mükemmel bir seçim yapmışsınız :D.

İyi yorumlar da var kötü yorumlar da var. Monster'a bulaşmak istemiyorsanız bu da alınabilir:
Bunun da kronik sorunu olduğunu söyleyenler var. Diğer hocalarımın önerilerini merak ediyorum.

Son düzenleme:
Merhabalar.
Üniversiteye gideceğim için yeni bir dizüstü bilgisayar almak istiyorum.
Bu modeli düşünüyorum fakat önerilerinizi almak isterim. 16.000 TL bütçem var. Monster'dan şikayeti olan birkaç kişi duyduğum için kararsız kaldım.
Hocam Windows için kurulum parası alıyorlar. Onun yerine bir bilgisayar bileşeni taktırın daha iyi olur.

Hocam Windows için kurulum parası alıyorlar. Onun yerine bir bilgisayar bileşeni taktırın daha iyi olur.

İşletim sistemini kaldıramıyorum, ürünle birlikte geliyor herhalde.
İyi yorumlar da var kötü yorumlar da var. Monster'a bulaşmak istemiyorsanız bu da alınabilir:
Bunun da kronik sorunu olduğunu söyleyenler var. Diğer hocalarımın önerilerini merak ediyorum.

Göz atacağım, teşekkürler.

Soğutucu öneriniz var mı acaba?

Hocam Cooler Master veya Monster kendi soğutucusunu alabilirsiniz. Bence soğutucu gereği olmaz gibi az önce okuduğum yazıya göre öyle söyleniyor.
Eğer sıcaklık değerleri yüksek çıkarsa yukarıda belirttiğim iki markadan birinden soğutucu alabilirsiniz.

Geri
Yukarı