15000 TL Gaming Laptop önerisi

en0xast

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. Ben bir gaming laptop almak istiyorum. 13-15k bütçem var. Harici soğutma ve platform kullanacağım. Beni yaklaşık 4 sene götürmesi için bilgisayar alıyorum. R6S, RDR2, FH4 tarzı oyunlar oynayacağım. GTX1660ti ve üzeri bir ekran kartı istiyorum. Birkaç daha kriterim var. 144hz monitörü olan, HDD ve SSD barındıran, anormal sıcaklıklara ulaşmayacak bir cihaz bakıyorum. Acer Nitro 5 i7 10750h 16GB 512GB SSD 6GB GeForce RTX2060 almayı düşünüyordum ama bu forumda ısı problemi olduğunu söylemişler. Yaşadığım bölge serin. Undervolting yapmadan soğutucu ve platformla ısı problemi yaşamazsam o aklıma yattı. Kullanan varsa onun için de yorum yapan olursa sevinirim. Yardımınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar. Ben bir Gaming laptop almak istiyorum. 13-15k bütçem var. Harici soğutma ve platform kullanacağım. Beni yaklaşık 4 sene götürmesi için bilgisayar alıyorum. R6S, RDR2, FH4 tarzı oyunlar oynayacağım. GTX1660 Ti ve üzeri bir ekran kartı istiyorum. Birkaç daha kriterim var. 144Hz monitörü olan, HDD ve SSD barındıran, anormal sıcaklıklara ulaşmayacak bir cihaz bakıyorum. Acer Nitro 5 i7 10750H 16 GB 512 GB SSD 6 GB GeForce RTX2060 almayı düşünüyordum ama bu forumda ısı problemi olduğunu söylemişler. Yaşadığım bölge serin. Undervolting yapmadan soğutucu ve platformla ısı problemi yaşamazsam o aklıma yattı. Kullanan varsa onun için de yorum yapan olursa sevinirim. Yardımınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Özelleştirmeleri sitesinden yapabilirsiniz.

Özelleştirmeleri sitesinden yapabilirsiniz.
teşekkür ederim.
size de teşekkür ederim bunu listeme aldım.

Merhaba dostlar. Ben bir gaming laptop almak istiyorum. 13-15k bütçem var. Harici soğutma ve platform kullanacağım. Beni yaklaşık 4 sene götürmesi için bilgisayar alıyorum. R6S, RDR2, FH4 tarzı oyunlar oynayacağım. GTX1660ti ve üzeri bir ekran kartı istiyorum. Birkaç daha kriterim var. 144hz monitörü olan, HDD ve SSD barındıran, anormal sıcaklıklara ulaşmayacak bir cihaz bakıyorum. Acer Nitro 5 i7 10750h 16GB 512GB SSD 6GB GeForce RTX2060 almayı düşünüyordum ama bu forumda ısı problemi olduğunu söylemişler. Yaşadığım bölge serin. Undervolting yapmadan soğutucu ve platformla ısı problemi yaşamazsam o aklıma yattı. Kullanan varsa onun için de yorum yapan olursa sevinirim. Yardımınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Gamegarajda 3060 var. Acerlarda da 2060 var. Dlss açıp ısınmaktan da kurtulabilrsin. Güçlü pc alıp gücünü kısmak kolaydır. Ama kötü kart alıp güçlendirmek çok zor. O yüzden güçlü bir kart alıp, onu bi tık zayıflatıp istediğiniz soğutmayı sağlayabilirsiniz.

Geri
Yukarı