15000 TL Kamera Önerisi

XT-4'ün de rakipleri var. Zaten o kadar para verip kit kullanacaksa, yazık... Daha düşük gövde ama daha iyi bir lens alsın...

Video konusunda Sony'nin rakibi yok.
18-55 olması kit lens gibi hissettiriyor olabilir ancak lens keskinliği ve kalite olarak kit lens seviyesinde değil. Bu kadar para verip a6500 ve plastik 16-50mm almaktan 5 kat daha iyidir. Sony'nin crop sensördeki kameraları ölü artık çünkü lensleri çok pahalı. Fujifilm bu konuda Türkiye'ye özel fiyatlandırma yaptığından daha mantıklı. Ayrıca fotoğraf kalitesi olarak da çok çok daha iyi sony croplara göre. Arkadaş dilerse 18-55 yerine sadece Fujifilm body alıp prime lens de alabilir. Fujifilm'in body özelliklerine bir göz atın derim. Yaklaşık 3.5 senedir Fujifilm kullanıyorum. A7sII veya daha üst bir kamera dışında Sony alınmaz Fujifilm varken bence.

Sadece makine 45.000 TL. Yanlış link geldi galiba. :D

@SideWinder hocam bence başlığa "." koyun da karıştırılmasın. :D

Şaşırmışım.

Hocam, bu konuda gariplik var. İlk sayfada konu sahibi üst üste iki mesaj atmış, nasıl atılıyor öyle? @SideWinder

Arada bir mesaj silinmiştir herhalde. Mesaj birleştirme işlemi her zaman aktif değil, saat başı çalışıyor sanırım. Düzelir biraz sonra.

Ben de tam bilmiyorum ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı