15000 TL laptop önerisi

CanerY

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,

Bugün kardeşime notebook almak istiyoruz. Kendisi yüksek performanslı, oyun odaklı bir bilgisayar istiyor. Bize bazı önerilerde bulundu. Öneriler şu şekilde:

HP Omen, 17-CB1008NT

MSI GF65 THIN 10UE-045XTR

Tulpar T5 V21.4 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook Özellikle Monster konusunda ısrarcı, 2k ekran ve ekran kartı yüzünden.

Amazon US MSI GL65 Leopard 10SFK-062 Ben bunu önersem de o kadar beklemek istemiyor. Yine de Amazon US önerilerine de açığız.

Teşekkürler.
Sizce bu bilgisayarlardan birisi alınır mı? Başka hangi bilgisayarları önerirsiniz? DLSS yüzünden RTX serisi istiyor.

Hemen almanızı önermem. Yeni modeller ve incelemeler gelmek üzere. Hemen lazımsa;
Ekran kartı MSI'a göre bir tık daha iyi.

Merhaba,

Bugün kardeşime notebook almak istiyoruz. Kendisi yüksek performanslı, oyun odaklı bir bilgisayar istiyor. Bize bazı önerilerde bulundu. Öneriler şu şekilde:

HP Omen, 17-CB1008NT

MSI GF65 THIN 10UE-045XTR

Tulpar T5 V21.4 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook özellikle Monster konusunda ısrarcı, 2K ekran ve ekran kartı yüzünden.

Amazon US MSI GL65 Leopard 10SFK-062 ben bunu önersem de o kadar beklemek istemiyor. Yine de Amazon us önerilerine de açığız.

Teşekkürler.
Sizce bu bilgisayarlardan birisi alınır mı? Başka hangi bilgisayarları önerirsiniz? DLSS yüzünden RTX serisi istiyor.

Monster tabii ki de belli bir süre Monster kullandım. Klavye gayet başarılıydı içerden dışarı ısı falanda geçmiyordu. Yani klavyeden bilgisayarın iç sıcaklığı gelmiyordu Amazon'dan attığınıda sakın alma önermen bile hata.

Hemen almanızı önermem. Yeni modeller ve incelemeler gelmek üzere. Hemen lazımsa;
Ekran kartı MSI'a göre bir tık daha iyi.

T7'leridin kasa kalite olarak başarılı değil.

Tabi bazıları iyi ama daha pahalı olanların.

Acaba sorsam kardeşiniz CS:GO falan oynamıyor değil mi yani CS oynıyıcaksa pişman olursunuz Monster servisi rezalet diyen çok insan var ama önerim masaüstü çok daha iyisi toplanabilir.
Abicim çok haklısın ama adamda bence bunu biliyordur.İsteseydi masaüstüde olur yazardı.Ama sen haklısın bende hak veriyorum sana toplarsa daha iyi PC toplanır

Geri
Yukarı