15000 TL laptop önerisi

Acaba sorsam taşınması zorunlumu haeketli bir hayatımı var yoksa çok daha iyi performans verir masaüstü.
Kardeşim sık sık seyahat ediyor. Bu yüzden Masaüstü istemiyoruz.
Önerim 15 yaşındaki çocuğa o kadar yüksek bir şey almamanız ama alacağım durumumuz süper diyorsan MSI ınkiler fark atar olmadı Monster bir tanıdık aldı. Onun hoşuna gitmese de iyi bilgisayar.
2011 yılında aldığımız Asus N53SN kullanıyor. Haliyle uzun yıllar kullanabileceği bir bilgisayar almak istiyoruz.

Hemen almanızı önermem. Yeni modeller ve incelemeler gelmek üzere. Hemen lazımsa;
Ekran kartı MSI'a göre bir tık daha iyi.

Tulpar görünümlü Abra. Önermeyin hocam bu modeli.

Merhaba,

Bugün kardeşime notebook almak istiyoruz. Kendisi yüksek performanslı, oyun odaklı bir bilgisayar istiyor. Bize bazı önerilerde bulundu. Öneriler şu şekilde:

HP Omen, 17-CB1008NT

MSI GF65 THIN 10UE-045XTR

Tulpar T5 V21.4 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook özellikle Monster konusunda ısrarcı, 2K ekran ve ekran kartı yüzünden.

Amazon US MSI GL65 Leopard 10SFK-062 ben bunu önersem de o kadar beklemek istemiyor. Yine de Amazon us önerilerine de açığız.

Teşekkürler.
Sizce bu bilgisayarlardan birisi alınır mı? Başka hangi bilgisayarları önerirsiniz? DLSS yüzünden RTX serisi istiyor.

Tulpar V21 serisi ısınma sorunlu fan alabilecekse düşünülebilir. Ayrıca 3060 1440p için yeterli değil, bekleyip 1080p bir cihaza yönelmeniz daha mantıklı. 1440p için 3070 şart.

Tulpar V21 serisi ısınma sorunlu fan alabilecekse düşünülebilir. Ayrıca 3060 1440p için yeterli değil, bekleyip 1080p bir cihaza yönelmeniz daha mantıklı. 1440p için 3070 şart.

Araştırdığım kadarıyla kasanın iç kısmı değişmiş. En azından yabancı kanallar öyle diyordu bu kasa hakkında. Normalde MSI öneririm fakat o da eskiden ısınma sorunluydu. İki ucu kronik değnek.

Acaba sorsam kardeşiniz CS:GO falan oynamıyor değil mi yani CS oynıyıcaksa pişman olursunuz Monster servisi rezalet diyen çok insan var ama önerim masaüstü çok daha iyisi toplanabilir.
Kendisi şu sıralar kullandığı bilgisayardan dolayı konsol oyuncusu. Tabii ki CS de oynacaktır.
Hemen almanızı önermem. Yeni modeller ve incelemeler gelmek üzere. Hemen lazımsa;
Ekran kartı MSI'a göre bir tık daha iyi.
Birkaç yıldır oyalıyoruz. Ne kadar bekleyebiliriz bilemiyorum.
Monster tabii ki de belli bir süre Monster kullandım. Klavye gayet başarılıydı içerden dışarı ısı falanda geçmiyordu. Yani klavyeden bilgisayarın iç sıcaklığı gelmiyordu Amazon'dan attığınıda sakın alma önermen bile hata.

T7'leridin kasa kalite olarak başarılı değil.

Tabi bazıları iyi ama daha pahalı olanların.
Neden? 11000 TL sonuçta. Kronik sorunları mı var?

O zaman MSI alın.
Kendisi şu sıralar kullandığı bilgisayardan dolayı konsol oyuncusu. Tabii ki CS de oynacaktır.

Monster'den kat kat kaliteli.

Monster iyi bir marka değil. Kimse kendini avutmasın. MSI'ın bu modeli geçen sene kronik sorunluydu. Şu an ne bilmiyoruz çünkü daha kimse adam akıllı inceleme yapmadı.

Klavye kalitesiz bazen basmıyor takılıyor hatta. Monitörün arkasına da 100 gram bir şey gelse hemen içeri çöküyor ve kötü sesler çıkarıyor hoparlörde vasat zaten.

Önerileriniz ve bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim.

Keşke alabilsek 3070.
Monster iyi bir marka değil. Kimse kendini avutmasın. MSI'ın bu modeli geçen sene kronik sorunluydu. Şu an ne bilmiyoruz çünkü daha kimse adam akıllı inceleme yapmadı.
En azından birkaç hafta daha oyalamamız lazım o zaman, teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı