15000 TL Laptop Önerisi

Bütçe
15000 TL

erensykk

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Gerek bölümüm gereği yazılım için gerekse oyun amaçlı laptop alacağım. Fiyat uygunluğu sebebiyle ilk olarak GameGaraj Tracer XL 7T 144 , GameGaraj Fenix 10TN144, Monster Tulpar T7 V20.3 modellerine dikkat ettim. Biraz araştırma yapınca kasa kaliteleri, bataryada kullanım süreleri ve yüksek sıcaklık değerleri gibi şikayetleriyle karşılaştım. Telefon da yenilemem gerekli 15.000 TL'yi asla geçemem hatta ne kadar uygun o kadar iyi. Batarya olarak 5-6 saat süreler elbet istemiyorum ama kabloyla uğraşmadan kabaca 3 saat gibi kullanabilmek istiyorum. Lenovo Legionlar hoşuma gitti 2021 ve 2020 modelleri hakkında görüş belirtirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Gerek bölümüm gereği yazılım için gerekse oyun amaçlı laptop alacağım. Fiyat uygunluğu sebebiyle ilk olarak GameGaraj Tracer XL 7T 144, GameGaraj Fenix 10TN144, Monster Tulpar T7 V20.3 modellerine dikkat ettim. Biraz araştırma yapınca kasa kaliteleri, bataryada kullanım süreleri ve yüksek sıcaklık değerleri gibi şikayetleriyle karşılaştım. Telefon da yenilemem gerekli 15.000 TL'yi asla geçemem hatta ne kadar uygun o kadar iyi. Batarya olarak 5-6 saat süreler elbet istemiyorum ama kabloyla uğraşmadan kabaca 3 saat gibi kullanabilmek istiyorum. Lenovo Legion'lar hoşuma gitti 2021 ve 2020 modelleri hakkında görüş belirtirseniz sevinirim.
Dediğim şeyden vazgeçtim o yüzden söylediğiniz odellerden GameGaraj Tracer'e öneriyorum.

Gerek bölümüm gereği yazılım için gerekse oyun amaçlı laptop alacağım. Fiyat uygunluğu sebebiyle ilk olarak GameGaraj Tracer XL 7T 144 , GameGaraj Fenix 10TN144, Monster Tulpar T7 V20.3 modellerine dikkat ettim. Biraz araştırma yapınca kasa kaliteleri, bataryada kullanım süreleri ve yüksek sıcaklık değerleri gibi şikayetleriyle karşılaştım. Telefon da yenilemem gerekli 15.000 TL'yi asla geçemem hatta ne kadar uygun o kadar iyi. Batarya olarak 5-6 saat süreler elbet istemiyorum ama kabloyla uğraşmadan kabaca 3 saat gibi kullanabilmek istiyorum. Lenovo Legionlar hoşuma gitti 2021 ve 2020 modelleri hakkında görüş belirtirseniz sevinirim.
https://www.hepsiburada.com/asus-ro...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC000004E3F2
Şu ürün vardı sanırım bitmiş 14k kusurdu bekleyebilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı