15000 TL laptop önerisi

Bütçe
15.000

Conqueroor

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an lisedeyim. Üniversite bitinceye kadar beni götürecek bir laptop arıyorum.
Hem oyunumu oynayayım hem de ödevlerimi yapayım videomu izleyeyim yeter.
Bütçe 15k. Hangi özellikte laptopu seçmeliyim, özellikleri neler olmalı vs. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeyi 1K artırabilirsen buna da bakabilirsin:
teşekkürler bayağı iyiymiş bu bakacağım.
Arkadaşlar şu an lisedeyim. Üniversite bitinceye kadar beni götürecek bir laptop arıyorum.
Bütçe 15k. Hangi özellikte laptopu seçmeliyim, özellikleri neler olmalı vs. yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Monster kullanan var mı fanı çok ses çıkarıyor diyorlar

Bütçem artmayacak gibi sizce acer mi tercih edeyim Monster mi 144hz olmadığı için victusu bilemedim.

Bütçem artmayacak gibi sizce Acer mi tercih edeyim Monster mi 144Hz olmadığı için victusu bilemedim.

Kesinlikle Monster etmeyin. Yukarıda da bahsedilmiş bu bütçedeki Monster kasaları sıkıntılı. Yani her kullanıcıda olacak diye bir şey yok ancak o kadar para vermişken bu risk alınmaz. Acer çok daha risksiz bir model.
Ek olarak espor/csgo,valorant tarzı oyunlar oynamıyorsanız zaten büyük bütçeli oyunları maksimum 60FPS civarı çalıştırabilir RTX3050 yani büyük bütçeli hikayeli oyunlar oynuyorsanız 60Hz de sorun yaratmaz ancak almışken 60 olmasın pil, klavye vs önemsiz derseniz Acer alın performansınız daha yüksek olur oyunlarda.

Geri
Yukarı