15000 TL Motosiklet Önerisi

YILSUK11

Kilopat
Makaleler
1
Selamlar, ilkim olacak eli ayağı düzgün masraf çıkarmayacak bir motosiklet arıyorum. 3-5 ay öğrenene kadar kullanacağım. Bütçem 15 bin TL civarı. Scooter önermeyin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
RKS RN 180, Kuba Superlight 200 bu ikisi geldi aklıma. 2019 yılında 15.000'e çok temiz NS 200 bulunabiliyordu ama şartlar şimdi çok farklı.

Arkadaş masraf çıkarmayacak motosiklet demiş. İnsan düşmanına CBR 125 önermez :D şimdiye kadar elli kere canını almışlardır CBR 125'in.

Vallaha motor konusunda çok bilgili değilim ancak almayı düşündüğüm dönem CBR 125'i araştırmıştım oldukça güzel gözüküyordu ama bilemiyorum 😀

Son düzenleyen: Moderatör:
5 sene önce motora ilk heveslendiğim sıralar temiz cbr 125 ler 7-8 bine alınabiliyordu. Yaşım ve param şimdi yetiyor yapacak bir şey yok.

5 sene önce motora ilk heveslendiğim sıralar temiz cbr 125 ler 7-8 bine alınabiliyordu. Yaşım ve param şimdi yetiyor yapacak bir şey yok.
Benim çevremde aktif motosiklet kullanan 50-60 kadar insan var. Daha CBR, YZF serisi motosiklet alıp da canını çıkarmayan görmedim. O yüzden ilk tercihimi NS 200'den yana kullanmıştım, beni de hiç üzmedi. Bajaj'dan memnun kaldığım için NS 200'ü satıp, sıfır Dominar 400 UG aldım bu motosikletimden de çok memnunum. Ancak sizin belirttiğiniz bütçelere maalesef bu motosikletler satılmıyor şu an.

Şöyle bir şey buldum CF Moto 150NK 2016 Model Touring Motor Sahibinden İkinci El 17.000 TL - 974342312 temizse düşünmeden alınır. 181 boy 80 kilo birinin RN 180 gibi motorları kullanması çok itici duruyor, komfordan zaten bahsetmiyorum. Ben de 195 boyundayım RN 180 kullanmayı bir kez denedim daha doğrusu deneyecektim üstüne oturduğum gibi geri kalktım. Dediğim gibi boyunu baz alarak yap seçimini.

Yeni konular

Geri
Yukarı