15000 TL sistem önerisi

• Konuyu başlatan lepet
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 42
  • Görüntüleme 2B
Yani dediğim gibi bundan 4 yıl önce fln olsa kasalı bilgisayar daha mantıklıydı ama şuanda nootbooklar daha çok revaşta ve daha ucuza geliyor ben dediğim gibi monster kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır ve sorunsuz güzel bir ürün hem tatile fln gittiğimde de yanımda götürme şansım oluyor bence nootbook al ama genede sana kalmış senin tercihin
1614970812431.png

Hocammm bu daha iyi sanki 😀
Anakartı msi b450m-a pro max yaparsanız 10236 tl oluyor.
Dediğiniz kampanya yeni başlamış sanırım yoksa gün içerisinde o siteyide gezmiştim
İşlemcisini R5 5600X ile değiştirdiğim zaman ve anakartıda msi B450m yaptığım zaman 11.363 TL ye geliyor böyle daha uygun sanırım ama Palit marka RTX3060 nasıldır acaba

Dediğiniz kampanya yeni başlamış sanırım yoksa gün içerisinde o siteyide gezmiştim
İşlemcisini R5 5600X ile değiştirdiğim zaman ve anakartıda msi B450m yaptığım zaman 11.363 TL ye geliyor böyle daha uygun sanırım ama Palit marka RTX3060 nasıldır acaba
Palit markasına rahatlıkla güvenebilirsin bende diğer sisteme baktım pahalı görünce bu geldi aklıma hemen atayım dedim en azından 5600x olur aynı fiyata.

3060ın şuanki fiyatı 9bin TL adamlar 3bin tlye geriye kalan parçaları nasıl topluyor bu işte bir iş var ben siz söyliyim
@CR4SHER RTX 3060'lı sistem atmış 10.200 lira. Önemli olan oyun performansı. 11.000 lira fiyatı olan Monster Notebook GTX 1650 Tİ kullanırken ondan 800 lira daha ucuza RTX 3060'lı kasa toplanıyor. Ayrıca laptopların ne kadar çok ısındığından haberin vardır.

Dostum bence bu devirde kasalı alma çünkü artık kasalı bilgisayarlar daha pahalıya geliyor. Bak bizde monster abra a7 var şuanki fiyatı 12bin TL civarında ve gayet güzel bilgisayar tüm oyunları ultrada açıyor ve ortalama 200fps civarı alıyoruz Csgo da fln ve bilgisayar hiç ısınmıyor aralıksız 15 saat çalışıyor genede buz gibi bence monster nootbook al derim 15k paraya
Aynen kardeşim böyle devam et piyasayı araştırmadan millete yanlış bilgi ver böyle devam.

Geri
Yukarı