15000 TL Sistem Toplama

Vatan'dan hiçbir parçayı almayın. Ayrıca yeni monitörünüz de çok gereksiz olmuş. Onun yerine MSI MAG27CQ modelini alabilirsiniz, çok memnunum. Daha fazla bütçeniz varsa MPG27CQ modelini de alabilirsiniz.

Ayrıca bu söz :
Vatan’ın olmasının avantajı şu kurumsal bir firma genel olarak oluşabilecek sorunlarda direk muhattap bulabilirim bu sebeple istiyorum.
çok komik olmuş. Bir sıkıntı yaşadığınız zaman Vatan sizle zerre kadar ilgilenmez. Eğer Hepsiburada aylık sembol indirimine denk getirirseniz Vatan'a göre 4000-5000 TL kar edersiniz.

Son düzenleme:
Vatan'dan hiçbir parçayı almayın. Ayrıca yeni monitörünüz de çok gereksiz olmuş. Onun yerine MSI MAG27CQ modelini alabilirsiniz, çok memnunum. Daha fazla bütçeniz varsa MPG27CQ modelini de alabilirsiniz.

Ayrıca bu söz :

çok komik olmuş. Bir sıkıntı yaşadığınız zaman Vatan sizle zerre kadar ilgilenmez. Eğer Hepsiburada aylık sembol indirimine denk getirirseniz Vatan'a göre 4000-5000 TL kar edersiniz.
Vatan Computer’da tanıdıklarım var o nedenle almak istiyorum ama ayrı yerlerden de bakıyorum fiyatlara. Baktığım monitörü ingilizce ve bi kaç türk sayfasından inceledim. 240 Hz yeni bir teknoloji ve oynayacağım oyunlardan 300 fps gibi rakamlar alabileceğim için görüntüden ziyade akışkanlık ve rahat oynama gibi kıstasları ön plana alıyorum. Bu sebeple böyle bir monitör düşündüm ama sizin monitörünüzüde inceleyeceğim. Teşekkür ederim yorumlarınız için

Vatan Computer’da tanıdıklarım var o nedenle almak istiyorum ama ayrı yerlerden de bakıyorum fiyatlara. Baktığım monitörü ingilizce ve bi kaç türk sayfasından inceledim. 240 Hz yeni bir teknoloji ve oynayacağım oyunlardan 300 fps gibi rakamlar alabileceğim için görüntüden ziyade akışkanlık ve rahat oynama gibi kıstasları ön plana alıyorum. Bu sebeple böyle bir monitör düşündüm ama sizin monitörünüzüde inceleyeceğim. Teşekkür ederim yorumlarınız için
240 Hz bana kalırsa çok gereksiz. 144 Hz'den sonrasını algılayabileceğinizi hiç zannetmiyorum. 2K-144 Hz- VA panel bir monitör almanız sizin için çok daha iyi olacaktır.

Söylediğiniz model Dell S2716DG 27'' modeli ise asla tavsiye etmiyorum.
Pek fazlada seçenek yok aslında dediğiniz gibi o modeli kastettim. Olanında fiyatı baya bi uçuk, hem G-Sync’e olucak , hem 2 k olucak , hemde 144 hz’den fazla olucak. Bu üçlü özelliği bir arada bulamıyoruz malesef. Burdada seçim yaparken işte artık kişinin tercihine kalıyor mesele. 2kdan mı vazgeçicez yoksa 144 hz üstü kare hız limitinden mi ? Buda kişinin değer yargısı ile alakalı birşey birazda. Çok teşekkür ediyorum kıymetli yorumlarınız için

Monitör alacaksanız, Hepsiburada'dan almanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Ben, MSI MAG27CQ modelini 2276 TL'ye Hepsiburada'dan yaklaşık 40 gün önce felan aldım. Hepsiburada MSI monitörlerde genellikle ayda 1 indirim yapıyor. Ben %25 indirimden aldım. G-sync özelliğini aramanıza hiç gerek yok. Sırf G-sync için fazladan 1000 TL vermek akıl karı değil. Daha fazla bilgi için Steam hesabımı ekleyebilirsiniz.

Monitör alacaksanız, Hepsiburada'dan almanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Ben, MSI MAG27CQ modelini 2276 TL'ye Hepsiburada'dan yaklaşık 40 gün önce felan aldım. Hepsiburada MSI monitörlerde genellikle ayda 1 indirim yapıyor. Ben %25 indirimden aldım. G-sync özelliğini aramanıza hiç gerek yok. Sırf G-sync için fazladan 1000 TL vermek akıl karı değil. Daha fazla bilgi için Steam hesabımı ekleyebilirsiniz.
Steam hesabınızı verirseniz iletişime geçmek isterim sizinle monitörler hakkında

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı