15000 TL'ye oyuncu laptopı önerisi

Evet. İnce olan laptoplar çok ısınır. Nedeni ise laptopu inceltmek için soğutma borularını da inceltiyorlar. Ayrıca Monster biraz sorunlu bir marka. Araştırabilirsiniz.
Benim i5 10600k 32ram muadili bir laptopa ihtiyacım var, oyun için değil, 2 ad 2k monitor baglamam gerekli. Yüksek single core degerlerine ihtiacım var . Buradan bakarsaniz neler önersiniz ? asus g14 olabilir belki ama intel in single core degerleri daha başarılı gibi

Benim i5 10600K 32RAM muadili bir laptopa ihtiyacım var, oyun için değil, 2 ad 2K monitör baglamam gerekli. Yüksek Single Core degerlerine ihtiacım var. Buradan bakarsaniz neler önersiniz? ASUS G14 olabilir belki ama Intel'in Single Core degerleri daha başarılı gibi.

GameGaraj fenix önerebilirim. Burada sık önerilen bir laptoptur.

Ben bu bilgisayarı buldum size sormak istedim bu güzel mi?

Bu iki monitör arasında kaldım.

Son düzenleme:
Bu bilgisayarlar dikkatimi çekti ama sizin bildiğiniz daha iyi ama aynı fiyata varsa onu da alabilirim.

Ben gaming laptop alsam beni kaç yıl idare eder? 5-6 yıl sonra birkaç parçalarını değiştirebilir miyim, işlemci falan?
Bütçem 15 bin.
Çok iyi bilgisayarlar kesinlikle, rtx 2060 zaten uzun süre götürecek bir kart i7-10 da gayet güçlü seni götürür kesinlikle 6-7 yıl sonra grafikleri düşürüp devam edersin, SSD HDD ve RAM dışında genellikle parça değişmiyor monster seviyorsanız ve tercih ederseniz gayet ucuz şu an;
Monster kullanmam diyorsanız ekran kartı daha güçlü olan yeni marka olan GameGarajın incelemelerine bakıp alabilirsiniz işlemci sıcaklığını düşürmek için ayarlardan işlemci gücünü yüksekten ortaya çekebilirsiniz, 3-4 fps fark var ama 10-11 derece işlemciyi soğutuyor o bilgisayar da şu;
İsterim ama ben aldığımız parçaların montajlarını yapmayı bilmiyorum. Bilmediğim için İtopya gibi yerlerden toplamak istiyorum.

O kolay iş bence az bilgisi olan biri bile gelip rahatça parçaları takabilir, ya da hazır sistem alıp bir tanıdıktan ekran kartını sadece taktırırsın.

Geri
Yukarı