15000TL MacBook tavsiyesi

DeepoweRz

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,
Ben programlama, tasarım ve günlük işler için bir MacBook almayı düşünüyorum. Ancak şu ana kadar hiç MacBook veya macOS kullanmadım ve Mac işlemcileri, ekran kartları vb. donanımları hakkında hiç bilgim yok. Şu ana kadar tamamen Windows kullandım. Bana 15.000TL bütçeye uygun şekilde yukarıda bahsettiğim işlemler için yüksek performanslı bir MacBook önerir misiniz? Bütçe 15.000TL ama çok daha iyi donanıma sahip bir model için 18.000TL'ye kadar 3.000TL'lik arttırma payı var.

Son düzenleyen: Moderatör:
M1 işlemcili mac air tercih edebilirsiniz. 16 gb ram olan modelini alırsanız daha iyi olur. Depolama sorunu çözülebilir ama ram ilavesi imkanı olmadığından daha mantıklı bir seçim olacaktır.

Merhaba,
Ben programlama, tasarım ve günlük işler için bir MacBook almayı düşünüyorum. Ancak şu ana kadar hiç MacBook veya macOS kullanmadım ve Mac işlemcileri, ekran kartları vb. donanımları hakkında hiç bilgim yok. Şu ana kadar tamamen Windows kullandım. Bana 15.000TL bütçeye uygun şekilde yukarıda bahsettiğim işlemler için yüksek performanslı bir MacBook önerir misiniz? Bütçe 15.000TL ama çok daha iyi donanıma sahip bir model için 18.000TL'ye kadar 3.000TL'lik arttırma payı var.

Bütçenin artması durumunda yüksek kapasite olanı satın alabilirsiniz.
3-4 aydır kullanıyorum çok memnunum. İyi ki almışım.

Alabileceğiniz en performanslı ve güncel MacBook bu, 18k bütçede 512 GB SSD olanı satılıyor.

Alacaksanız RAM'i 16 GB olanı alın kesinlikle 512ssdliğe bu parayı vermeyin. SSD'yi harici bir SSD alarakta çözersiniz ancak RAM'i sonra bir daha yükseltemezsiniz.

Geri
Yukarı