15000TL monitör dahil sistem önerisi

Far Away

Zeptopat
Daha fazla  
Valorant, Fortnite, Apex Legends, CS:GO tarzı oyunlar oynamak için 144Hz monitör ile önerebileceğiniz sistem var mı? Bütçe monitör dahil 15000.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant, Fortnite, Apex Legends, CS:GO tarzı oyunlar oynamak için 144Hz monitör ile önerebileceğiniz sistem var mı? Bütçe monitör dahil 15000.

Hocam birkaç ay önce arkadaşım 10.000 TL'ye RTX 2080'li bir masaüstü aldı. Bir bakın internete eğer toplarsanız daha ucuza gelir 5.000 de bir monitör rahat bulunur.

https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-...l16-ax4u32008g16a-sbht-fiyati,2010216824.html (x2)
Toplam: 12.624₺
Monitör:

2X:

15,219 TL tutuyor. Bu sistem toplanabilir.

Monitör:
Hocam Kioxia'nın SATA modeli kronik sorunlu, alınmamalı.

Hahahaha hocam siz de hangi SATA SSD'yi önersem kronik sorunlu diyorsunuz. Siz ne önerirsiniz SATA SSD olarak? Bence tek M.2 girişi olan sistemlerde bütçe çok yoksa SATA SSD alıp sonradan 1TB M.2 takviye yapılmalı. O yüzden idareten kullanılmak üzere öneriyorum. Tabii bu bir tercihtir ben kendi kanaatimi söylüyorum.

Hahahaha hocam siz de hangi SATA SSD'yi önersem kronik sorunlu diyorsunuz. Siz ne önerirsiniz SATA SSD olarak? Bence tek M.2 girişi olan sistemlerde bütçe çok yoksa SATA SSD alıp sonradan 1TB M.2 takviye yapılmalı. O yüzden idareten kullanılmak üzere öneriyorum. Tabii bu bir tercihtir ben kendi kanaatimi söylüyorum.

Tabii ben sizi anladım sıkıntı yok o konuda, sözünüze de itimat ederim. Siz ne öneriyorsunuz SATA SSD olarak onu sormak istemiştim.

Saolun ama taksitlerdeki vade farkı durumundan dolayı hazır sistem almayı düşünüyorum önerebileceğiniz hazır sistem varmı?

Yeni konular

Geri
Yukarı