1500TL Oyun Bilgisayarı

brkkzc

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Yaklaşık 10 senelik bir bilgisayarım var ve artık çoğu şeyi kaldıramaz hale geldi. Bu durum iyice canımı sıkmaya başlayınca bende bir bilgisayar toplamaya karar verdim. İnternette gezerken Technopat'ın bu 1500 TL'lik sistemi topladığı video ile karşılaştım. Videoda anlattıklarına göre iyi bir sistem. Gerçek şu ki o kadar fazla bilgisayarlar hakkında bilgim yok. Sizce bu sistem iyi bir sistem mi? Benim oynadığım oyunlar belli. Lol, Cs go, Euro Truck Simulator 2 vs. vs.

Her neyse. Şimdi, sanırım bu sistemde ekran kartı yok. Fakat ben ekran kartı olmadan bilgisayar kullanmak istemiyorum. Bunun için bir ekran kartı seçtim. R7 240. Bu sistemin videosunun yorumlarından biri şuydu;

''Dual Graphics tavsiye etmiyoruz. Sisteme ileride ekran kartı takmak gibi bir amacınız varsa istediğiniz kartı takıp tam performansta kullanabilirsiniz. Ama R7 240 veya 250 takıp da Dual Graphics yapmak verimli olmaz.''

Bu yorum dikkatimi çekti. Acaba neden böyle bir yorum yaptılar? Arkadaşlar ben gerçekten bilgisayarımı değiştirmek istiyorum. Ve bu konuda elimden ne geliyorsa yapmaya çalışıyorum. Benim bütçem şu anlık o kadar yüksek değil. O yüzden bu sisteme aklım yattı fakat neden ekran kartı R7 240 olmaz? Dual Graphics'ten kasıt ney burada onu anlamış değilim. İlk başlarda da dediğim gibi, çok fazla bilgisayardan anlayan birisi değilim. Bu yüzden bilmeden yanlış bir şey dediysem affola. Cahilliğime verin. Şimdiden çok teşekkür ederim yardımlarınız için. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı