1500TL'ye Tablet Bilgisayar Tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Batuhan05

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Benim bilgisayarım var. Ama ben gezen birisiyim bilgisayarıma yükseltme yapmak içi konu açmıştım fakat bilgisayar evde benim işime yaramıyor. Dev kasayı nasıl yanımda götürebilirim? Benim seçimim aşağıda yer almakta. Siz nasıl önerirsiniz bilgisayardan tablete geçtiğim için bilgim yok.
Aklımda yatan tablet şu: Asus Transformer Book T100

Asus Transformer Book T100TA-DK002H Intel Atom Z3740 1.33GHz 2GB 32GB 10.1" İkisi Bir Arada Bilgisayar - Bilgisayar - Hepsiburada.com

SD kart sizce gerek yok mu? SSD ağır SD karta göre.
Sandisk 64 Gb Class 10 MicroSD Hafıza Kartı + Adaptör SDSDQU-064G-U46A
- Foto / Kamera - Hepsiburada.com

Önerebileceğiniz fare varsa önerin ben görünüşünden dolayı seçtim.
Logitech M325 Wireless Mouse - White Paisley (910-003007) - Bilgisayar - Hepsiburada.com

SSD'den ek disk mi yapmalıyım? HDD hareketlere karşı güvensiz bir yere düşse işi biter. Bu yüzden SSD almak niyetim.
Samsung 840 Evo 120GB Sata3 2.5" SSD - Bilgisayar - Hepsiburada.com

Disk kutusu olarak ikisi arasında seçim yapamadım. Yoksa SD kart tablet için yeterli mi? SSD'yi sistemime mi katmalıyım?

Thermaltake SilverRiver 5G 2.5" USB3.0 External Hdd Kutusu (ST0024Z) - Bilgisayar - Hepsiburada.com

Zalman ZM-HE130 Siyah 2,5" USB 3.0 Alüminyum Harici Harddisk Kutusu - Bilgisayar - Hepsiburada.com

Bütçe en fazla 1500tl-2000tl

Son düzenleme:
Windows işletim sistemli tablet alabilirsin.

Bence Intel'li tablet alma. Atom işlemciler hiç verimli değil. Tablette pil ömrü çok önemlidir. Ayrıca tablet olarak iPad almayan herkes pişman oluyor. O yüzden 32GB iPad air öneriyorum. Ayrıca Windows'lu istiyorsan Surface tabletlere bak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim kafam karıştı bir bilgisayar bir tablet konuya ara verebilir misiniz? Konuyu kilitleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı