150€ Gaming kulaklık önerisi

Bütçe
150€ (Maks 20€ artar)

EnderTR52

Centipat
Katılım
8 Eylül 2020
Mesajlar
2.449
Makaleler
2
Hoparlörde Z5500, kulaklıkta G430 kullandım. Arkadaşların G533 ve G933'lerinde PUBG, R6 Siege, BF1 ve BF5 oynadım. Merakımdan daha önce dinlediğim şarkıları dinledim Spotify ile.
Görüntü ve seste daha iyisini deneyimleyinceye kadar sendekini iyi zannetmen normal. Daha iyisini kullanırken de daha kötüsünü kullanınca hangisinin iyi olduğunu anlarsın.
Arkadaşların çoğunluğu Logitech kulaklık kullanıyor. Alan pişman ama alışıyor. Oyunda yer yön bildiriyor işte modundalar. İçlerinden daha kaliteli kulaklık deneyimleyenler çekinmeden söylüyorlar. Logitech'in tek artısı (aslında eksi de sayılabilir) ürünlerinde arıza veya kusur oranı yüksek ya da garanti bitmeden bozuluyor. Logitech hemen değişiyor. Garanti açısından iyi bir şey ama oransal olarak bu kadar çabuk bozulan ürünlerinden resmen iki ürün parası aldıklarından garantide yeni ürün göndermeleri sadece bir ilizyon.
Oyuncu kulaklığı dışında kaliteli kulaklık kullansaydın bunu yazmazdın zaten.

Buradaki çoğu arkadaş benim kaç tane kulaklık kullandığımı biliyor.

Sen tanımadığın için böyle diyorsun tabii.
 

Teacher80

Hectopat
Katılım
16 Ocak 2019
Mesajlar
3.240
Makaleler
3
Çözümler
21
Fanboyluk? Ben klipsch ve Bose kulaklık ta kullanıyorum oyuncu kulaklığı olduğu için G733 daha mantıklı müzik kulaklığı değil.
Konu sahibi ne demiş:
Aradığım özellikler;

  • Şık.
  • Mikrofonu güzel.
  • Kulağı acıtmayan.
  • Ses kalitesi iyi.
Yardım edenlere teşekkürler.
 
Yukarı