150€ Gaming kulaklık önerisi

Bütçe
150€ (Maks 20€ artar)
Mikrofon kalitesi için şu videoda dakika 12'ye gidebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mikrofon testinin tamamını izle çünkü mikrofona özel ayarlar da bu kısımda gösteriliyor.
İlk başta beğenmeyebilirsin ama ayarlar kısmında beğendiğin şekle getirebiliyorsun gördüğüm kadarıyla.

Odyofil olmayanların önermeler yaptığı konu.

Bütçene uygun ilk önerim Cooler Master MH752 USB 7.1 Oyuncu Kulaklığı Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Bütçeyi biraz zorlayabilirsen şu anda F/P olarak dünyanın en iyi kulaklığından biri budur (en iyisi tabii Koss Porta Pro ve Kph30I tabii). Ayrıca HD58x i ben kullanıyorum Ankara'daysan kulaklığı deneyebilirsin iyi ses kalitesi nedir anlarsın.

Alıp üstüne bu kabloyu alabilirsin.

Aslında Antlion modmic almak gerekli ama o stokta yok. Ben linkini atayım ileride bakacak olanlar için stoğa girebilir. Drop: Passions lead here

Odyofil olmayanların önermeler yaptığı konu.

Bütçene uygun ilk önerim Cooler Master MH752 USB 7.1 Oyuncu Kulaklığı Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Bütçeyi biraz zorlayabilirsen şu anda F/P olarak dünyanın en iyi kulaklığından biri budur (en iyisi tabii Koss Porta Pro ve KpH30I tabii). Ayrıca HD58X i ben kullanıyorum Ankara'daysan kulaklığı deneyebilirsin iyi ses kalitesi nedir anlarsın.

Alıp üstüne bu kabloyu alabilirsin.

Aslında Antlion modmic almak gerekli ama o stokta yok. Ben linkini atayım ileride bakacak olanlar için stoğa girebilir. Drop: Passions lead here

1. bu konulara önerme yapmak için odyofil olmaya gerek yok.
2.ben bugüne kadar birçok kulaklık denedim ona göre yorum yaparım.
3.insanları öyle kafana göre yargılayamazsın.

1. bu konulara önerme yapmak için odyofil olmaya gerek yok.
2.ben bugüne kadar birçok kulaklık denedim ona göre yorum yaparım.
3.insanları öyle kafana göre yargılayamazsın.

G733 dışında Arctis Pro var oda 20 Euro üstünde bence G733 alın.

Mikrofon kalitesi için şu videoda dakika 12'ye gidebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mikrofon testinin tamamını izle çünkü mikrofona özel ayarlar da bu kısımda gösteriliyor.
İlk başta beğenmeyebilirsin ama ayarlar kısmında beğendiğin şekle getirebiliyorsun gördüğüm kadarıyla.

Sağ olun hocalarım.

Fiyatlarını bilmiyorum ama ses ve mikrofon kalitesinn ikisini birden istiyorsan oyuncu ekipmanı markalarına değil Sennheiser markasına bakmalısın. Ses kartı vs. ile uğraşamam dersen USB'li Sennheiser'lara bakmalısın.
Alınmayın ama Logitech filan çaylak kalır Sennheiser gibi markaların yanında.

Fiyatlarını bilmiyorum ama ses ve mikrofon kalitesinn ikisini birden istiyorsan oyuncu ekipmanı markalarına değil Sennheiser markasına bakmalısın. Ses kartı vs. ile uğraşamam dersen USB'li Sennheiser'lara bakmalısın.
Alınmayın ama Logitech falan çaylak kalır Sennheiser gibi markaların yanında.

Logitech yıllardır hoparlör ve kulaklık üreten bir firma çaylaklık gibi bir durum yok galiba hiç kullanmadınız.

Logitech yıllardır hoparlör ve kulaklık üreten bir firma çaylaklık gibi bir durum yok galiba hiç kullanmadınız.
Hoparlörde Z5500, kulaklıkta G430 kullandım. Arkadaşların G533 ve G933'lerinde PUBG, R6 Siege, BF1 ve BF5 oynadım. Merakımdan daha önce dinlediğim şarkıları dinledim spotify ile.
Görüntü ve seste daha iyisini deneyimleyinceye kadar sendekini iyi zannetmen normal. Daha iyisini kullanırken de daha kötüsünü kullanınca hangisinin iyi olduğunu anlarsın.
Arkadaşların çoğunluğu Logitech kulaklık kullanıyor. Alan pişman ama alışıyor. Oyunda yer yön bildiriyor işte modundalar. İçlerinden daha kaliteli kulaklık deneyimleyenler çekinmeden söylüyorlar. Logitech'in tek artısı (aslında eksi de sayılabilir) ürünlerinde arıza veya kusur oranı yüksek ya da garanti bitmeden bozuluyor. Logitech hemen değişiyor. Garanti açısından iyi bir şey ama oransal olarak bu kadar çabuk bozulan ürünlerinden resmen iki ürün parası aldıklarından garantide yeni ürün göndermeleri sadece bir ilizyon.
Oyuncu kulaklığı dışında kaliteli kulaklık kullansaydın bunu yazmazdın zaten.

Geri
Yukarı