150TL Bluetooth kulakiçi kulaklık önerisi

Kronik cızırtı var diyorlardı T5'de, GT1 Plus'ta öyle bir şey duymadım daha.

@hadwiger Kullanıyordu T5, deneyimlerini aktarabilir.
1.5 hafta kadar deneyimleme şansım oldu, parasına göre iyi bir kulaklık. Ama başka bir şey isterseniz:

Kulaklık ile hiç bir sorun yaşamadım, aşırı memnunum. Özellikle şarj süresi beni çok tatmin etti, haftada bir kere şarj etmek yeterli oluyor. Tek sorunu şarjı azaldığı zaman sol kulaklığın sağ kulaklık olmadan çalışmaması. Yani kulaklığın şarjı azken tek kulaklık kullanmak istediğiniz zaman hem sağ hem de sol kulaklığı kutudan çıkarmak gerekiyor, tabii bu oldukça küçük bir eksi. Bunun dışında dokunmatik yüzeyde nadiren algılamama sorunu olabiliyor.

Son düzenleme:
Kulaklık ile hiç bir sorun yaşamadım, aşırı memnunum. Özellikle şarj süresi beni çok tatmin etti, haftada bir kere şarj etmek yeterli oluyor. Tek sorunu şarjı azaldığı zaman sol kulaklığın sağ kulaklık olmadan çalışmaması. Yani kulaklığın şarjı azken tek kulaklık kullanmak istediğiniz zaman hem sağ hem de sol kulaklığı kutudan çıkarmak gerekiyor, tabii bu oldukça küçük bir eksi. Bunun dışında dokunmatik yüzeyde nadiren algılamama sorunu olabiliyor.
Çok teşekkür ederim. Cızırtı problemi yoksa/az varsa T5 tasarımıyla vs. hoşuma gitti sanırım T5 alacağım.

Bir tanıdığım kullanıyordu cızırtı problemi var diyordu bana. Doğru mu bilmiyorum ama Airdots almayı düşünmüyorum.
teknolojik ürünlerde biraz şans işi işte ben hiçbir problem yaşamadım ama bu kimsenin yaşamayacağı anlamına gelmiyor. haklısınız. umarım sıkıntısız kullanabileceğiniz bir kulaklık bulursunuz hayırlı olsun şimdiden

Geri
Yukarı