150TL egzoz fan önerisi

FurkanxdTR

Hectopat
Bütçem toplam 150TL. Kasamın üstüne 2 tane egzoz fan takmak istiyorum. Önerdiğiniz fan var mıdır? Işıklı olmasa daha iyi olur aslında. Özellikle Vatan'dan önerirsiniz çok daha iyi olur.

RAMPAGE 4C-15 120MM KIRMIZI LED FAN fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Şu tarz fanlar işimi görür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan'da pek çeşit yok sanırım ama oradan da önerebileceğiniz fan var mı?

Kullanıyorum çok memnunum oldukça da sessiz.
Sanırım yanlış anlaşılmış. 150 TL'ye iki fan alacağım. O kadar bütçem yok.

Işıklı olması için Rampage gibi markalar alacağınıza ışıksız olup daha iyi performans veren fanlar almanız kanaatindeyim.
Akasa Viper gibi fanlar alacağınız en iyi fanlardan biridir. Görüntüsü de çok güzel. İllaki RGB olsun istiyorsanız TR'de var mı bilmiyorum ama Amazon'da ucuz fiyata fan ledleri satılıyor onlardan alabilirsiniz. O RGB Rampage fanları aldıktan sonra performansını arttıramazsınız ama kaliteli ve performanslı bir fan aldığınız zaman onu RGB yapabilirsiniz.
Not: Akasa Viper'i örnek olarak verdim. Fiyatları uçmuş.

Işıklı olması için Rampage gibi markalar alacağınıza ışıksız olup daha iyi performans veren fanlar almanız kanaatindeyim.
Akasa Viper alacağınız en iyi fanlardan biridir. Görüntüsü de çok güzel. İllaki RGB olsun istiyorsanız TR'de var mı bilmiyorum ama Amazon'da ucuz fiyata fan ledleri satılıyor onlardan alabilirsiniz. O RGB Rampage fanları aldıktan sonra performansını arttıramazsınız ama kaliteli ve performanslı bir fan aldığınız zaman onu RGB yapabilirsiniz.
Zaten ben de onu yazdım dikkatli okursanız. Işıksız olması benim için daha iyi. Ancak diğer markalar benim bütçemi aşıyor. Söyle 75 80 TL'ye güzel bir fan öneriniz varsa onu alayım.

Zaten ben de onu yazdım dikkatli okursanız. Işıksız olması benim için daha iyi. Ancak diğer markalar benim bütçemi aşıyor. Söyle 75 80 TL'ye güzel bir fan öneriniz varsa onu alayım.
Dark AURA 12cm Dual Ring Adreslenebilir RGB Fan (Sadece DKCHCFK03 İle Uyumlu) (DKCF123ARGB) - Kasa Fanı - Overclock - Bilgisayar Bileşenleri | Teknobiyotik
Birkaç siteye baktım bunu bulabildim. CPM değerlerini aynı fiyattaki fanlar ile karşılaştırdığımda daha iyisini bulamadım. Hem de ışıklı mışıklı. :D

Geri
Yukarı