150TL kablosuz kulak içi kulaklık önerisi

AidenPearce

Hectopat
Arkadaşlar maksimum 150₺ olacak bir kablosuz kulak içi kulaklık arayışındayım. Şimdiye kadar hep kablolu kullandım o yüzden bu teknolojiye çok yabancıyım. Fakat okuduğum konularda BT 5.0'ın veya başka sürümlerin kulaklığa bağlı iken Wi-Fi bağlantısının koptuğunu okumuştum. Kablosuz kulaklık istiyorum çünkü gına geldi gerçekten. Sürekli kulaklıklarım bozuluyor delirmek üzereyim. Gece uyurken taktığım için oluyor bu da. Kablolar falan kopuyor sanırım. İşte bu yüzden kablosuz kulaklık almak istiyorum ama dediğim gibi hangisi iyidir nedir hiçbir bilgim yok. L-r si olmayan yani sol kısmı sağ kulağıma taktığımda sorun yaratmayacak bir model olması yeterli. Şarj konusuna gelince, gece uyurken genellikle sadece kulaklığı tek kulağıma taktığım için sabaha kadar beni götürür sanıyorum ikisini ayrı ayrı kullanırsam. Yani biri bittiğinde diğerine geçebilirim? O yüzden sadece 1 tanesini bağlayabileceğim bir model olması gerek. Telefonum Xiaomi Redmi Note 8, bilmiyorum önemli mi ama.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu modellerde bahsettiğim tek kulaklık ile kullanma olayı mevcut mu? Diğer bahsettiğim şeyler de mümkün mü?
Amazon.com.tr'de de satıcının Amazon olmasına dikkat et.
Evet, prime deneme sürecindeyim zaten özellikle ona dikkat ediyorum çok teşekkürler.
Dostum bu ürünlerde tek kulaklık ile kullanım mevcut mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı